Strona poświęcona tematyce Adobe Creative Cloud - Blog Graficzne.pl

Strona poświęcona tematyce Adobe Creative Cloud

0

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu stronę internetową, którą nie dawno utworzyliśmy, mającą na celu ułatwienie korzystania z usług Adobe Creative Cloud. Umieściliśmy na niej najważniejsze informacje, które pomogą Państwu w podstawowej obsłudze, doborze pakietów oraz przede wszystkim, zapoznają z poszczególnymi programami z pakietu Adobe.

Zobaczcie film przygotowany przez naszego partnera eduweb.pl opisujący poruszanie się panelu Adobe Creative Cloud for Team.

Usługa Creative Cloud dla zespołów zapewnia małym i średnim klientom biznesowym ciągły dostęp do najnowszych technologii firmy Adobe:

Swobodne udostępnianie i współpraca prywatna. Pliki można współdzielić z osobami w organizacji i poza nią. Dla każdego stanowiska jest dostępne nawet 100 GB pamięci masowej w środowisku rozproszonym. Funkcje synchronizowania urządzeń umożliwiają udostępnianie plików i projektów w każdym miejscu i w dowolnej chwili.

Innowacje. Wszystkie najnowsze aplikacje komputerowe usługi Creative Cloud, takie jak Adobe Photoshop, Illustrator i InDesign, powiązane z nimi aplikacje i usługi dla urządzeń przenośnych oraz nowe funkcje są oferowane natychmiast po ich wydaniu.

Współpraca. 100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze, mechanizmy udostępniania i kontroli wersji plików oraz możliwość rejestracji w jednym miejscu wszystkich działań związanych z projektami to funkcje, które pozwalają na wygodniejszą pracę.

Edukacja. Zapewniamy możliwość skorzystania z biblioteki samouczków i filmów dotyczących usługi Creative Cloud oraz oferujemy dostęp do pomocy specjalistycznej ekspertów firmy Adobe.

Administracja. Dzięki intuicyjnej konsoli administracyjnej dodawanie, śledzenie i przypisywanie stanowisk w organizacji oraz zapewnianie poprawności licencji jest wyjątkowo proste. Program Creative Cloud Packager zapewnia możliwość centralnego wdrażania i aktualizowania wszystkich aplikacji usługi Creative Cloud.

Przewidywalność budżetu. Plany roczne dają zespołom kreatywnym dostęp do wszystkich narzędzi usługi Creative Cloud lub do wybranej aplikacji przy zachowaniu niskiej, przewidywalnej ceny. Przyszłe aktualizacje są dostępne bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Zobacz naszą stronę o Adobe Creative Cloud dla Zespołów

Oprogramowanie Adobe Creative Cloud znajdziecie w naszym sklepie.

Podziel się tym ze znajomymi.

Komentarze zostały wyłączone.