Warsztaty fotograficzne foto-team.pl - Blog Graficzne.pl

Warsztaty fotograficzne foto-team.pl

0

Czy oglądając zdjęcia w internecie zastanawialiście się w jaki sposób zostały one zrobione? Czy marzyliście o zakupie aparatu cyfrowego, ale nie wiedzieliście na co zwracać uwagę i od czego zacząć swoją przygodę z fotografią? A może macie już trochę doświadczenia, ale chcielibyście rozwinąć swoje umiejętności fotograficzne, lub poznać nowe techniki cyfrowej obróbki fotografii? Mamy przyjemność zaprezentować Wam jedne z najciekawszych kursów fotograficznych, prowadzonych przez najwyższej klasy profesjonalnych fotografów: foto-team.pl ze Szczecina.

Przedstawiamy foto-team.pl

Projekt foto-team.pl to pomysł, który urodził się z pasji i chęci stworzenia w Szczecinie miejsca przyjaznego wszystkim pozytywnie zakręconym fotografią. Oprócz bieżącej działalności, projektów fotografii studyjnej, fashion i portretu, zespół foto-team.pl szkolić będzie miłośników fotografii na różnych stopniach zaawansowania. Warsztaty i kursy fotograficzne są głównym profilem ich działalności.

Warsztaty Masterclass

Autorskie warsztaty fotograficzne prowadzone przez znanych fotografów specjalizujących się w różnych dziedzinach tej sztuki. Portet, Akt, Architektura, Fashion, Glamour, Street i inne. Nieważne czy jesteś zapalonym amatorem czy profesjonalistą, poznasz nowe umiejętności i zrozumiesz, że nie chodzi o sprzęt tylko o to jak go używać! Odkryjesz sekrety mistrzów i swoje możliwości, poznasz techniki dzięki którym Twoje zdjęcia już nigdy nie będą takie jak wcześniej! Będziesz miał okazję pod okiem artysty doskonalić się i w praktyczny sposób zdobywać informację zwrotną na temat swoich zdjęć. Wykonaj krok milowy do przodu w swojej pasji, poczuj emocje i piękno Twojej fotografii!

Szkolenia Podstawowe z fotografii cyfrowej

Kursy foto-team.pl to nie nauka historii fotografii i nudne, skomplikowane teorie, ale praktyka która sprawi, że Twoje zdjęcia będą znacznie lepsze. Pewnie wiele razy widziałeś fantastyczne kadry i w głowie powstawało dobre zdjęcie – niestety to co potem zobaczyłeś na swoim wyświetlaczu czy ekranie komputera w żadnym stopniu nie oddawało tego co widziałeś i tego co chciałeś pokazać. Mamy na to radę! U boku doświadczonego fotografa poznasz wszystko co trzeba wiedzieć na temat ustawień aparatu, żadna przysłona, ISO czy czas otwarcia migawki nigdy więcej nie sprawią Ci kłopotu. A ekspozycja i ogniskowa będą Ci jadły z ręki . Dowiesz się jak kontrolować światło, kompozycję i zyskasz wiedzę dzięki której nawet rodzina i przyjaciele będą po prostu zdumieni. Nieważne jaki masz aparat – kompakt, hybrydę czy lustrzankę i jakiej firmy – foto-team sprawi, ze zielony kwadracik automatu na Twoim aparacie już nie będzie tak często wykorzystywany. Nauczysz się korzystać z trybów preselekcji i manualnego. Pokażemy jak bardzo kreatywnie można podejść do samego procesu tworzenia zdjęcia.

Szkolenia z cyfrowej obróbki zdjęć Adobe Photoshop – program podstawowy

Dowiesz się jak edytować swoje zdjęcia w tym niesamowitym programie i poznasz podstawowe zasady obróbki zdjęć cyfrowych. Nauczysz się warstw, masek, zobaczysz funkcjonowanie pędzli, łatek i innych narzędzi. Poznasz podstawy fotomontażu i możliwości kreacyjnych Photoshopa. Zobaczysz jak usuwać zbędne elementy (np zmarszczki ;) ) oraz jak w prosty sposób dokonać korekty zdjęcia, która sprawi że osiągniesz upragniony efekt i nie popsujesz go nieudolną obróbką.

Podstawy fotografii studyjnej

Zespół foto-team.pl pokaże Ci, że nie święci garnki lepią! W praktyce poznasz techniki studyjne, modyfikatory światła i dowiesz się jak samemu poradzić sobie na planie zdjęciowym. Po szkoleniach foto-team.pl będziesz gotowy aby samemu poradzić sobie w studio.

Po szczegółowe informacje na temat warsztatów zapraszamy na stronę foto-team.pl – warsztaty.

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz