Warsztaty Akademii Nikona - promocja EIZO - Blog Graficzne.pl

Warsztaty Akademii Nikona – promocja EIZO

0

Z przyjemnością pragniemy poinformować o współpracy firmy EIZO, której jesteśmy partnerem i jednym z najlepszych organizatorów kursów fotograficznych: Akademią Nikona!

Akademia Nikona przygotowała promocję dla swoich klientów z okazji odbycia 1.000 szkoleń i przeszkolenia magicznej liczby 10.000 osób – „Wielka Kumulacja w Akademii Nikona„! Jedną z niespodzianek dostępnych w promocji są kupony rabatowe na monitor EIZO CS2420 do wykorzystania w naszym sklepie Graficzne.pl.

2551497da162

Akademia Nikona

Akademia Nikona działa w Polsce już 7 lat i organizuje szkolenia dla amatorów chcących poznać swój aparat, ale również dla osób zainteresowanych rozwijaniem i porządkowaniem swojej wiedzy fotograficznej, a także dla profesjonalistów, którzy chcą wypróbować najnowszy i najbardziej zaawansowany sprzęt fotograficzny Nikona. Akademia Nikona oferuje kursy, szkolenia i foto ekspedycje, a wszystko to skierowane jest zarówno do osób prywatnych jak i firm. Każdy znajdzie coś dla siebie, nieważne na jakim poziomie są umiejętności, nieważne jaki jest styl fotografii, oczekiwania czy posiadany sprzęt. Akademia Nikona jest otwartą instytucją szkoleniową: dla początkujących i zaawansowanych. Indywidualna ścieżka rozwoju fotografa pozwala wybrać szkolenie odpowiednie do poziomu każdego uczestnika.

67a6cfe1c626

Wykładowcy Akademii Nikona są profesjonalistami, którzy w przyswajalny sposób wykładają wiedzę i potrafią indywidualnie ocenić każdego uczestnika warsztatów. Ich programy nauczania są oparte o wieloletnie doświadczenie edukacyjne, a ukończenie zajęć potwierdzone jest dyplomem.

Kursy Akademii Nikona odbywają się w 10 największych polskich miastach, tak aby nikt nie miał problemu z dotarciem. Plenery fotograficzne natomiast to najczęściej ciekawe, egzotyczne miejsca na terenie naszego kraju, które nie są dla wszystkich tak oczywiste. Uczestnicy odwiedzają lokalizacje wśród pięknych krajobrazów, ale również odkrywają tajemnice polskich miast. Jednym słowem – wszędzie tam gdzie kryje się inspiracja! W terminarzu można sprawdzić gdzie sa aktualnie organizowane kursy fotografii, a także zapisać się z wyprzedzeniem korzystając z rabatów First Minute!

W najbliższym czasie Akademia proponuje wiele ciekawych kursów, na przykład:

Na zajęciach, Akademia Nikona udostępnia amatorski i zawodowy sprzęt Nikon, oraz partnerów Akademii: EIZO, Epson, Datacolor, Manfrotto. Są to marki z najwyższej póki, o których marzy niejeden zawodowiec. Każdy kto chce wypróbować lub przetestować aparaty, obiektywy, lampy, filtry i inne akcesoria, a także uzyskać pomoc w doborze i konfiguracji, może przymierzyć praktycznie każdy sprzęt fotograficzny produkowany przez firmę Nikon. To unikalna oferta dla każdej osoby zainteresowanej fotografią i poszerzaniem swojej wiedzy na temat sprzętu i technik fotografowania nim.

Nikon_Logo.svg

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz