Wakacyjny powrót promocji Adobe CS5+ - Blog Graficzne.pl

Wakacyjny powrót promocji Adobe CS5+

0

Specjalnie na wakacje Adobe wraca ze swoją sztandarową promocją! Tylko w dniach 30.06.2016 – 2.09.2016 możesz znowu zakupić Adobe Creative Cloud w niższej, atrakcyjnej cenie!

Jeżeli posiadasz legalne oprogramowanie Adobe w starszej wersji, tj. Creative Suite od wersji CS5 w górę, masz możliwość zakupu aplikacji Adobe Creative Cloud na promocyjnych warunkach. To dobra okazja by być w końcu na bieżąco!

Zasady promocji

  • kwalifikujące się licencje: Adobe CS5, CS5.5, CS6;
  • okres obowiązywania promocji: 30.06.2016 – 2.09.2016;
  • oferta migracyjna nie dotyczy wznowień (renewals);
  • kwalifikujące licencje nie zostały wykorzystane do migracji w poprzednich promocjach cenowych migracji lub ofert specjalnych;
  • oferta migracji odnosi się tylko do nowych licencji Creative Cloud for Teams dodanych w okresie trwania promocji; nie może być stosowana z mocą wsteczną;
  • promocją nie są objęci użytkownicy z sektora Edukacyjnego, Enterprise i użytkownicy indywidualni;
  • licencje zakupione w tej ofercie migracyjnej nie kwalifikują się do dodatkowych zniżek w ramach VIP Select lub opcji 3-letniego zobowiązania.

Adobe Creative Cloud

Usługę Adobe Creative Cloud dla zespołów dostosowano do aktualnych potrzeb rynku. Oferuje ona najnowsze narzędzia do projektowania na komputerach i urządzeniach przenośnych, dostęp do szkoleń specjalistycznych oraz skuteczne metody współpracy. Wszystkie te korzyści — oraz łatwe w użyciu opcje kupowania i wdrażania — są dostępne natychmiast po przejściu z pakietu Creative Suite do usługi Creative Cloud dla zespołów. Adobe Creative Cloud zawiera wszystkie aplikacje Adobe do projektowania na komputerze oraz aplikacje na urządzenia mobilne.

adobe-totemy

Setki nowych funkcji wprowadzonych od wersji CS5/CS6.

W usłudze Adobe Creative Cloud dla zespołów można korzystać z najnowszych funkcji natychmiast po ich wydaniu. Od wydania wersji CS5/CS6 w usłudze Creative Cloud dodano setki nowych elementów, które zwiększają produktywność, ułatwiają wykonywanie codziennych zadań, zapewniają obsługę najnowszych standardów i urządzeń, a także pomagają w tworzeniu zachwycających materiałów. Dzięki ciągłym unowocześnieniom usługa Creative Cloud pozwala korzystać z najnowszych technologii, takich jak druk 3D, filmy w rozdzielczościach 4K i Ultra HD, książki EPUB o stałym układzie oraz bieżące standardy internetowe. Adobe Creative Cloud działa zarówno na komputerach z systemem Windows jak i Mac. Dodatkowo zawiera aplikacje na tablety i smartfony.

slider04-img01

Najnowsze wersje oprogramowania zapewniają również ciągłość obsługi najnowszych systemów operacyjnych i sprzętu, w tym aparatów cyfrowych. Wtyczka Adobe Camera RAW, która jest podstawą m.in w Photoshopie, NIE jest już rozwijana dla produktów Adobe CS6 i niższych, więc nie obsługuje najnowszych aparatów fotograficznych i nie identyfikuje nowych obiektywów. Świeże wersje Camera RAW z obsługą najnowszych aparatów są zawsze dostępne za pośrednictwem usługi Creative Cloud.

Darmowe aktualizacje

Bądź zawsze na bieżąco dzięki darmowym aktualizacjom najpopularniejszych aplikacji w usłudze Creative Cloud. Po przejściu na usługę CC oprogramowanie takie jak Photoshop, Illustrator, Dreamweaver, InDesign i wiele innych używanych na co dzień będzie zawsze aktualne! Nie musisz się martwić o zakup nowej wersji w chwili jej wydania – aktualizacja pojawi się automatycznie w oknie powiadomień, a Ty będziesz mógł ją zainstalować w każdej chwili – za darmo. Nie jesteś zmuszony do aktualizacji, jest ona dobrowolna. Ostatnia duża aktualizacja aplikacji Creative Cloud miała miejsce w czerwcu, a pisaliśmy o niej tutaj. Creative Cloud umożliwia również powrót do starszych wersji oprogramowania – najwcześniejsza jaką można zainstalować to CS6.

Więcej informacji o usłudze Creative Cloud możecie znaleźć na naszej specjalnej stronie poświęconej Adobe CC: http://creative-cloud.com.pl/.

Oferta promocyjna Graficzne.pl

Oferta promocyjna Creative Cloud dostępna jest już w naszym sklepie!

adobecs5-fb

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz