Światowy Dzień Grafika z EIZO

Światowy Dzień Grafika z EIZO

0

Światowy Dzień Grafika świętujemy z EIZO! Z okazji nadchodzącego święta wszystkich Grafików wspólnie z producentem profesjonalnego sprzętu EIZO przedstawiamy atrakcyjną promocję na monitor CS240!

W dniach od 15 kwietnia do 15 maja 2016 monitor EIZO CS240 oferowany będzie z rabatem 10%!

Światowy Dzień Grafika to coroczne święto obchodzone 27 kwietnia, od 1995 roku, w rocznicę powstania Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Grafików Projektantów. Jest to święto zawodu grafika i grafika komputerowego, oraz rysunku graficznego, oraz komunikacji wizualnej. To także idealna okazja na promocje!

EIZO CS240

Model Eizo CS240 został stworzony dla fotografów i grafików – zarówno hobbystów-amatorów, jak i profesjonalistów. Wyposażony jest we wszystkie niezbędne funkcje sprzętowe i programowe, jakich wymaga się od monitora graficznego, m.in. szeroką paletę barw, jednolitą jasność oraz oprogramowanie do kalibracji (program ColorNavigator 6 współpracujący z wieloma kalibratorami).

eizo-coloredge-cs240-cn_5495

Eizo ColorEdge CS240 posiada szerokogamutową matrycę IPS (in-plane switching) z naturalną rozdzielczością 1920 x 1200 i umożliwia reprodukcję 99% barw z palety Adobe RGB. Dzięki rozszerzonemu gamutowi, obrazy w RAWach mogą być konwertowane do Adobe RGB, a zdjęcia wykonane w przestrzeni Adobe RGB będą wyświetlane z żywymi i nasyconymi kolorami. Kolory na zdjęciach przedstawiających błękitne niebo czy żywą zieleń lasów będą wyświetlane z wiernością, której nie oddadzą monitory z przestrzenią kolorów sRGB.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym sklepie! A my już teraz składamy najlepsze życzenia wszystkim Grafikom! :)
Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz