Przedstawiamy AutoCAD LT 2018 - Blog Graficzne.pl

Przedstawiamy AutoCAD LT 2018

0

Firma Autodesk zaktualizowała swoje proste oprogramowanie do tworzenia rysunków 2D: AutoCAD LT do wersji 2018. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim artykułem na temat ulepszeń i nowości w nowej wersji.

AutoCAD LT

Za pomocą oprogramowania AutoCAD LT 2018 możesz tworzyć rysunki 2D szybciej i z większą dokładnością. Obejmuje aplikację Mobilny AutoCAD. Cechy oprogramowania AutoCAD LT to:

  • Tworzenie dokumentacji 2D i rysunków za pomocą wszechstronnego zestawu narzędzi do rysowania, edytowania oraz opisywania
  • Wygodne interfejs: kontekstowe karty wstążki, uchwyty wielofunkcyjne, niestandardowe palety narzędzi oraz inteligentny wiersz poleceń
  • Uzyskaj najnowsze technologie, w tym obsługę monitorów o wysokiej rozdzielczości, narzędzia migracji, technologię TrustedDWG™
  • Udostępnianie i używanie danych z plików PDF i DGN, usługi Bing Maps oraz aplikacji Mobilny AutoCAD

Wersja 2018: co nowego?

Nowość: Obsługa monitorów o wysokiej rozdzielczości

Najlepsza jakość wyświetlania — nawet na ekranach o rozdzielczości 4K lub wyższej. Od teraz oprogramowanie AutoCAD LT w pełni wspiera monitory o rozdzielczościach Ultra High Definition, a przyszłościowo – nawet większej. Koniec problemów z nieskalowanym interfejsem i brakiem naturalniej szczegółowości i ostrości wymiaru 4K.

Ulepszenie: Import plików PDF

Importowanie geometrii, w tym plików czcionek SHX, wypełnień, obrazów rastrowych i tekstu TrueType do rysunku z pliku PDF.

Ulepszenie: Odnośniki do plików zewnętrznych

Oszczędzaj czas i swoje nerwy, korzystając z prostych narzędzi do naprawiania przerwanych ścieżek plików z odnośnikami zewnętrznymi.

Ulepszenie: Wybór obiektu

Wybrane obiekty pozostają w zbiorze wskazań nawet w przypadku przesunięcia lub pomniejszenia widoku.

Ulepszenie: Konwersja tekstu na tekst wielowierszowy

Konwertuj kombinację obiektów tekstowych i obiektów tekstu wielowierszowego na pojedynczy obiekt tekstu wielowierszowego.

Ulepszenie: Udostępniaj widoki projektów

Program publikuje widoki projektu z bieżącego rysunku w bezpiecznym miejscu w celu wyświetlania i udostępniania ich w przeglądarce internetowej.

Oferta Graficzne.pl

Autodesk AutoCAD LT 2018 jest dostępny w naszym sklepie w subskrypcjach na 3, 12, 24 i 36 miesięcy.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz