Promocja X-Rite ColorMunki i Adobe dla fotografów

Promocja X-Rite ColorMunki i Adobe dla fotografów

0

Firma Adobe we współpracy z X-Rite stworzyła serię promocji, które skierowane są do fotografów. 

Najciekawsza z nich dotyczy produktu do zarządzania barwą – X-Rite ColorMunki Photo. To wszechstronne narzędzie do sprawowania kontroli nad kolorem, umożliwiające pełną administrację nim w aparatach cyfrowych, monitorach, projektorach czy drukarkach.

colormunkiKupując ColorMunki Photo możesz cieszyć się roczną subskrypcją pakietu Adobe Creative Cloud Photography. Cena detaliczna rocznej subskrypcji pakietu Adobe Creative Cloud Photography wynosi około 589 zł – zatem to naprawdę niezwykła oszczędność dla każdego fotografa.

Oferta łączy wiodące w świecie narzędzie do edycji i organizacji zdjęć firmy Adobe oraz rozwiązania do kalibracji kolorystycznej aparatów cyfrowych, monitorów i drukarek od X-Rite, zapewniając fotografom niezwykle potężne i uniwersalne rozwiązanie do pełnej i twórczej kontroli nad obrazami.

Użytkownicy tego pakietu będą mogli edytować, drukować i zarządzać swoimi zdjęciami z całkowitą pewnością efektu końcowego. W Skład Adobe Creative Cloud Photography wchodzi Adobe Lightroom i Adobe Photoshop.

ColorMunki Photo: po prostu niesamowity.
Będąc fotografem wiesz zapewne, że idealny kolor ma kluczowe znaczenie. ColorMunki Photo daje pewność, że Twoje pliki będą przechwytywane, oglądane, współdzielone i drukowane dokładnie tak samo za każdym razem. Bez frustracji, marnowania drogich materiałów i cennego czasu. ColorMunki Photo to rozwiązanie, które na pewno Cię pozytywnie zaskoczy.

colormunki-d-print

Dołączone oprogramowanie pozwala na zachowanie doskonałego kompromisu pomiędzy automatyzacją procesu, a pełną gamą kreatywnych funkcji do wyboru dla fotografów ceniących indywidualne rozwiązania. Podczas kalibracji oprogramowanie przeprowadzi Cię (w bardzo krótkim czasie) poprzez każdy etap kalibracji, umożliwiając wykorzystanie profesjonalnych opcji, dzięki którym dostosujesz swój system pracy. Takie rozwiązanie pozwala skoncentrować się na pracy twórczej oraz daje pewność, że to co widzisz na ekranie monitora zobaczysz również na wydruku.

Uwolnij swoją artystyczną duszę!
Przejmij kontrolę na swoją biblioteką zdjęć i automatycznie wyodrębniaj kolory z dowolnego obrazu. Możesz również otworzyć dane zdjęcie i „przeciągnąć” dany kolor tworząc swoje własne palety barwne. Dzięki funkcji pomiarowej pełnowartościowego spektrofotometru ColorMunki Photo umożliwia próbkowanie barw z dowolnej powierzchni. Kiedy jesteś gotowy użyć swojej indywidualnej palety, zsynchronizuj lub zaimportuj pobrane kolory do swoich ulubionych aplikacji graficznych i foto.

Dzięki funkcji PrintSafe™ możesz przeglądać palety kolorów przy różnych źródłach światła i przewidzieć wygląd danej barwy po wydruku. Pomyśl ile możesz zaoszczędzisz wyłapując niedrukowalne kolory zanim zdecydujesz się na zlecenie wydruku.

Podziel się ze światem
Po zakończonej edycji zdjęć podziel się nimi z innymi dzięki funkcji ColorMunki DigitalPouch. Po prostu „złap i przeciągnij” obraz do DigitalPoutch, skompresuj go i wyślij. Odbiorca plików nie potrzebuje specjalnego oprogramowanie, aby obejrzeć Twoje prace. Klient, współpracownik czy znajomy będzie mógł obejrzeć zdjęcia w posiadanym przez Ciebie profilu bez specjalnego oprogramowania. Dodatkowo DigitalPouch sprawdzi monitor odbiorcy zdjęć pod względem kalibracji i wyświetli ostrzeżenie, jeśli nie będzie on posiadał odpowiedniego profilu. Możesz mieć pewność, że osoba, z którą dzielisz się zdjęciami widzicie obrazy zgodnie z Twoim zamysłem.

Rozwiązania ColorMunki w połączeniu z Adobe Creative Cloud Photography dostarczą zdumiewające wyniki w zaskakująco szybkim tempie!

Produkty X-Rite objęte promocjami to:

Adobe Photoshop CC i Lightroom, w połączeniu z X-Rite ColorMunki Photo, i1Photo Pro 2 lub i1Display Pro dają użytkownikowi znaczną kontrolę nad obrazami i kolorem. Synergia pomiędzy rozwiązaniami do zarządzania barwą X-Rite oraz pakietem Adobe Creative Cloud Photography tworzy idealny zestaw narzędzi fotograficznych.

Podziel się tym ze znajomymi.

Komentarze zostały wyłączone.