Promocja X-Rite z Adobe CC Fotografia!

Promocja X-Rite z Adobe CC Fotografia!

0

Zestaw i1Display Pro z ColorChecker Passport Photo teraz oferowany w prezencie z roczną subskrypcją Adobe Creative Cloud Fotografia!

Zakupując w dniach 01.02.2016 – 1.05.2016 zestaw i1Display Pro z ColorChecker Passport Photo otrzymujesz całkowicie za darmo roczną subskrypcję na pakiet Adobe Creative Cloud Fotografia! Cena detaliczna rocznej subskrypcji pakietu Adobe Creative Cloud Fotografia w zależności od kursu walut wynosi zwykle ponad 589 zł – to zatem naprawdę niezwykła oszczędność dla każdego fotografa!

ccione

Oferta łączy wiodące w świecie narzędzie do edycji i organizacji zdjęć firmy Adobe oraz rozwiązania do kalibracji kolorów dla aparatów cyfrowych i monitorów od X-Rite, zapewniając fotografom niezwykle potężne i uniwersalne rozwiązanie do pełnej i twórczej kontroli nad obrazem.

Adobe Photoshop CC i Lightroom, w połączeniu z i1Display Pro oraz ColorChecker Passport Photo dają użytkownikowi znacznie większą kontrolę nad obrazami i barwą. Synergia pomiędzy rozwiązaniami do zarządzania barwą X-Rite oraz pakietem Adobe Creative Cloud Fotografia tworzy idealny zestaw narzędzi fotograficznych.

Warunki promocji

Co należy zrobić, aby móc skorzystać z powyższej promocji?

  1. Zakupić zestaw i1Display Pro z ColorChecker Passport Photo
  2. Wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie pl.xritephoto.eu/adobe, a X-Rite prześle Ci unikalny kod aktywacyjny wraz z instrukcjami do pobrania rocznej subskrypcji pakietu Adobe Creative Cloud Fotografia! Kod zostanie wysłany w ciągu 7 dni. Czas ten jest niezbędny na weryfikację dowodu zakupu oraz numeru seryjnego urządzenia.

Subskrypcję pakietu Adobe Creative Cloud Fotografia należy pobrać w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu.

Formularz rejestracyjny i dodatkowe informacje.
Regulamin promocji.

1EODIS3_gl_A4

1Display Pro: Zdumiewająco doskonały

i1dispi1Display Pro jest najlepszym rozwiązaniem dla kreatywnych perfekcjonistów, którzy wymagają szybkości, funkcjonalności oraz elastyczności dla osiągnięcia maksymalnej precyzji koloru.

Najbardziej wymagający specjaliści pracujący z barwą wiedzą doskonale, że skalibrowany i sprofilowany wyświetlacz jest elementem krytycznym przy obróbce zdjęć w środowisku cyfrowym. Chcielibyśmy uniknąć sytuacji, gdy po spędzeniu wielu godzin na edycji zdjęć lub materiału wideo stwierdzamy, że monitor nieprawidłowo odwzorowuje pliki cyfrowe. Obraz wyświetlany przez monitor, urządzenie mobilne czy projektor musi odpowiadać zawartości Twoich cyfrowych plików, inaczej nigdy nie będziesz zadowolony z wyniku, bez względu na ilość czasu poświęconego na jego doskonalenie.

ColorChecker Passport

checkrColorChecker Passport to doskonałe narzędzie do „przechwytywania kolorów” dla każdego fotografa szukającego dokładnych i spójnych barw oraz ceniącego kreatywną elastyczność podczas edycji. Połączenie możliwości ColorChecker Passport z funkcjami programów do edycji zdjęć Adobe dostarcza jeszcze większych korzyści. ColorChecker Passport łączy w sobie trzy wzorce kolorystyczne umieszczone w poręcznym, kieszonkowym etui, wygodnym do użycia w każdych warunkach. Wraz z dołączonym oprogramowaniem do kalibracji ColorChecker Passport staje się najbardziej funkcjonalnym, elastycznym i mobilnym narzędziem do profilowania Twojego aparatu.

X-Rite ColorChecker Passport pracuje również z dowolnym edytorem plików RAW. Niezależnie od tego, czy wykorzystasz wszystkie funkcje ColorChecker Passport, czy tylko kilka z nich, poprawa jakości Twojej pracy będzie ogromna.

Creative Cloud dla Fotografów

pslrPlan dla fotografów w usłudze Creative Cloud pozwala podkreślić najlepszą stronę każdego ujęcia. Najlepsze na świecie narzędzia do obróbki zdjęć są oparte na technologii Adobe Photoshop, dzięki czemu pozwalają opracowywać zachwycające obrazy każdego dnia, z dowolnego miejsca. Są równie przydatne dla początkujących, jak i dla zawodowców. To wszystko, czego potrzebujesz. Wszystko w jednym miejscu.

Zaawansowane przekształcanie fotografii w dowolnym miejscu

Zrobione zdjęcie nie zawsze odpowiada wspomnieniom z danego miejsca. Plan dla fotografów w usłudze Creative Cloud udostępnia wszystkie narzędzia potrzebne do uzyskania najlepszego wyglądu zdjęć — zarówno do drobnych poprawek, jak i całościowych zmian. Pozwala dopracowywać obrazy za pomocą aplikacji Photoshop i Lightroom na komputerze, w przeglądarce lub na urządzeniu przenośnym. Aplikacja Photoshop Mix pozwala ciąć i łączyć zdjęcia na tablecie iPad. Dzięki nowej aplikacji Photoshop Fix można retuszować i poprawiać fotografie na tablecie iPad lub telefonie iPhone. Aby szybko poznać nowe sztuczki, wystarczy skorzystać z samouczków dostosowanych do każdego poziomu doświadczenia.

Zapraszamy do skorzystania z tej atrakcyjnej promocji w naszym sklepie graficzne.pl!

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz