Promocja Wacom - Create More! - Blog Graficzne.pl

Promocja Wacom – Create More!

1

Firma Wacom, producent profesjonalnych tabletów dla grafików i fotografów, stworzyła ofertę promocyjną, która może zainteresować wszystkich chcących zakupić tablet z serii Intuos Pro.  Kupując dowolne urządzenie ze wspomnianej linii, klient otrzymuje całkowicie za darmo oprogramowanie Autodesk SketchBook Pro, on1 Perfect Effects 9 Premium, 30-dniowy dostęp do materiałów szkoleniowych na stronie lynda.com/video2brain oraz do zasobów rodzimego eduweb.pl.

Kupując dowolny tablet Wacom Intuos Pro otrzymujesz dostęp do:

Autodesk SketchBook Pro
– bezpłatnego, rocznego członkostwa w Autodesk SketchBook Pro, oprogramowaniu do szkicowania i malowania.

2014-03-02-step-1-draw

Autodesk SketchBook Pro to profesjonalne oprogramowanie do szkicowania zarówno dla początkujących jak i dla profesjonalistów. SketchBook został stworzony dla wszystkich, którzy kochają rysować a także jest to podstawowe narzędzie dla artystów tworzących cyfrowo o każdym poziomie zaawansowania. Sketchbook dostępny jest na każdą platformę – Windows i Mac OS. Oprogramowanie w wersji Pro zawiera specjalne dodatkowe zaawansowane narzędzia poszerzające możliwości programu.

on1 Perfect Effects 9 Premium
– bezpłatnego oprogramowania fotograficznego firmy on1

effects

on1 Perfect Effects 9 Premium to aplikacja efektowa, która może być uzywana jako plugin do Photoshopa lub Lightrooma, lub jako oddzielny program. Dzięki niej możemy do obrobionych już zdjęć stosować różne ciekawe filtry, które wzbogacą lub zupełnie zmienią nasze zdjęcie. Szeroki wybór gotowych ustawień sprawia, że każde zdjęcie można przerobić na styl retro, bardziej lub mniej kolorowy, wakacyjny, czarno-biały, o wysokim lub małym kontraście i wiele innych. Możliwości są wprost nieograniczone.

30-dniowego członkostwa w bibliotece szkoleń online na stronie lynda.com/video2brain.
– dostęp m.in. do ponad 30 godzin samouczków dotyczących Wacoma.

Official-company-logo-for-lynda.com_400x400px

Serwis lynda.com to największa strona z poradnikami, samouczkami i szkoleniami wideo. Dzięki niej możliwe jest perfekcyjne opanowanie tabletu oraz oprogramowania na którym pracujemy (Photoshop, SketchBook Pro, Corel Painter i inne). Darmowy, 30 dniowy dostęp do materiałów z marki video2brain oferuje setki materiałów wideo przygotowanych przez profesjonalistów, którzy wyjaśniają wszelkie kwestie, z którymi mamy problemy lub chcemy się dokształcić. Otrzymujemy m.in. ponad 30 godzin filmów dotyczących tabletów Wacom, które zostały podzielone w krótkie, wygodne lekcje.

Oferta Eduweb.pl
Dodatkowo serwis eduweb.pl przygotował zestaw tutoriali wideo w języku polskim specjalnie dla klientów którzy kupią tablet Wacom.

eduweb

Serwis eduweb.pl jest największym polskim portalem oferującym internetowe materiały szkoleniowe. Klienci którzy kupią tablet objęty promocją, otrzymają bezpłatny dostęp do kursu, który obejmuje zagadnienia:

  • Podstawowe informacje o tablecie i jego obsłudze
  • Konfiguracja aplikacji graficznych w tym Photoshop i Illustrator
  • Przegląd aplikacji które można wykorzystać przy pracy z tabletem
  • Kurs retuszu w Photoshop i Corel Painter Lite

Okres obowiązywania promocji.
Oferta promocyjna firm Autodesk, on1, Lynda.com obowiązuje między 15 lipca a 31 grudnia 2015 roku. Promocja Eduweb.pl trwa od 16 lipca i nie jest ograniczona czasem.

Jak skorzystać z promocji?

Autodesk, lynda.com, on1:
Wystarczy kupić urządzenie Intuos Pro między 15 lipca a 31 grudnia 2015 roku, następnie zarejestrować zakup na www.wacom.com/register do 10 stycznia 2016 roku, aby otrzymać unikalny kod promocyjny. Kod ten można wykorzystać na stronach partnerów biorących udział w promocji (Autodesk, on1, lynda.com) do 31 stycznia 2016 roku.

Eduweb.pl
Promocja Eduweb.pl trwa od 16 lipca 2015 i nie jest ograniczona w czasie. Aby z niej skorzystać wystarczy wykonać darmową rejestrację oraz podać kod produktu i S/N na stronie wacom.eduweb.pl.

Dowiedz się więcej:
Więcej informacji na temat promocji można znaleźć w linku:
Wacom Create More.

Oferta.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tabletów Wacom w naszym sklepie!

Podziel się tym ze znajomymi.

1 komentarz

Zostaw komentarz