Promocja NEC: 5 lat gwarancji w standardzie - Blog Graficzne.pl

Promocja NEC: 5 lat gwarancji w standardzie

0

Firma NEC, producent systemowych i profesjonalnych monitorów, przedstawia atrakcyjną promocję: każdy zakupiony monitor EA244WMi, EA245WMi, EA275WMi będzie posiadał standardowo 5 lat gwarancji!

Wychodząc na przeciw wymaganiom użytkowników i popularności rozszerzonych gwarancji NEC postanowił zaoferować swoim klientom promocję, dzięki której każdy z wymienionych wyżej modeli, w obu wersjach kolorystycznych oraz w opcji skalibrowanej i „gołej”, będzie standardowo wyposażony w 5 letnią gwarancję producenta.

Promocja ważna jest w okresie od 9 lipca 2018 do 30 września 2018 i dotyczy wyłącznie monitorów z serii EA: EA244WMi, EA245WMi oraz EA275WMi. Wszystkie te modele będą dostępne z 5 letnią gwarancją w standardzie oraz ze specjalną promocyjną ceną.

Przedstawiamy monitory NEC, których dotyczy promocja:

NEC MultiSync EA244WMi

Dzięki zastosowaniu wyjątkowo cienkiego panelu z technologią IPS i podświetleniem LED monitor NEC MultiSync ® EA244WMi zyskał ultranowoczesny, smukły wygląd. Ponadto monitor wyposażono w zestaw funkcji potrzebnych w korporacyjnych zastosowaniach biurowych. Czujniki natężenia oświetlenia w otoczeniu oraz obecności człowieka to elementy realizacji koncepcji produktu zrównoważonego. Jednocześnie zapewniono lepszą ergonomię dzięki regulacji wysokości w zakresie 130 mm. Monitor wyposażono także w liczne opcje podłączeń z cztery wejściami DisplayPort, HDMI, DVID i D-Sub. Dzięki doskonałej jakości obrazu IPS o szerokim kącie widzenia w formacie 16:10 monitor ten gwarantuje wysoki poziom ergonomii.

 

Monitor NEC EA244WMi dostępny jest w kilku wersjach w naszym sklepie:

NEC MultiSync EA245WMi-2

Monitor o przekątnej 24” z ultracienką maskownicą pomaga osiągnąć najwyższą produktywność, doskonałą wydajność i nieprzeciętną jakość pracy w biurze, jednocześnie spełniając wymagania, jakie będą się pojawiać w przyszłości. Aby osiągać wysoką produktywność, trzeba zadbać o kwestie zdrowotne. Wbudowana technologia Low Blue Light Plus odfiltrowuje szkodliwe emisje niebieskiego światła, a technologia Flicker-Free eliminuje wpływ migotania, co przekłada się na lepsze samopoczucie użytkownika. W ten sposób zapewniono ochronę oczu użytkownika, a jednocześnie zagwarantowano rzeczywiste oddawanie barw przez monitor niezależnie od kąta patrzenia. Panel z podświetleniem LED i technologią AH-IPS gwarantuje wysoką jasność monitora na poziomie 300 cd/m², a jednocześnie zmniejsza zużycie energii.

Monitor NEC EA245WMi dostępny jest w kilku wersjach w naszym sklepie:

NEC MultiSync EA275WMi

Model NEC MultiSync EA275WMi jest wyposażony w wyjątkowo cienki panel IPS o przekątnej 27″ i rozdzielczości 2560 x 1440 z podświetleniem LED, który nadaje monitorowi ultranowoczesny i smukły wygląd.

Czujniki obecności człowieka oraz natężenia oświetlenia w otoczeniu realizują koncepcję produktu zrównoważonego, zapewniając jednocześnie lepszą ergonomię dzięki regulacji wysokości w zakresie 130 mm. Ergonomię tego monitora dodatkowo zwiększa doskonała jakość obrazu IPS. Monitor jest też przygotowany do podłączania technologii, które dopiero się pojawią, dzięki wyposażeniu go w cztery złącza: DisplayPort, DVI-I (Dual Link), HDMI oraz wyjście DisplayPort.

Idealnie sprawdza się w korporacyjnych zastosowaniach biurowych, gdzie istotna jest produktywność poszczególnych osób, gdzie produkty muszą cechować się elegancją i gdzie kładzie się nacisk na rozwiązania przewidujące rozwój technologii.

Monitor NEC EA275WMi dostępny jest w kilku wersjach w naszym sklepie:

Zapraszamy do skorzystania z promocji i cieszenia się 5 letnią gwarancją NEC w standardzie!

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz