Poznaj AutoCAD LT 2017! - Blog Graficzne.pl

Poznaj AutoCAD LT 2017!

0

Firma Autodesk zaktualizowała swoje oprogramowanie do tworzenia rysunków 2D. Pojawiła się wersja 2017 dla systemów Windows, na Mac OS dostępna jest z kolei wersja 2016.

Autodesk AutoCAD LT 2017

Program kreślarski AutoCAD LT dla systemów Windows i Mac pozwala na szybkie projektowanie w zespołach. Subskrypcja obejmuje rozszerzoną pomoc techniczną.

  • Inteligentniejsze narzędzia kreślarskie 2D zmniejszają liczbę powtarzanych czynności do minimum i pomagają pracować szybciej i bardziej wydajnie.
  • Dzięki technologii TrustedDWG pliki są zgodne z innym oprogramowaniem firmy Autodesk i zapewniają wierność danych.
  • Program AutoCAD LT jest oparty na technologii AutoCAD, platformie projektowej, której ufają miliony profesjonalistów od ponad 30 lat.

Porównanie wersji 2015-2017
Przetestuj za darmo!

Nowe funkcje AutoCad LT 2017

Inteligentne linie środkowe i znaczniki środka

Tworzenie i edycja linii środkowych i znaczników środka jest łatwe. Podczas przesuwania skojarzonych obiektów, linie środkowe i znaczniki środka automatycznie przesuwają się z obiektem.

smart-centerlines-and-center-marks-large-992x691

Rozszerzona pomoc techniczna

Subskrypcja obejmuje rozszerzoną pomoc techniczną. Indywidualna pomoc przez telefon jest dostępna w wielu językach w lokalnych godzinach pracy. Pomoc techniczna przez telefon w języku angielskim jest dostępna 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu.

enhanced-support-large-1152x768

Aplikacja AutoCAD 360 Pro na urządzenia przenośne

Aplikaja AutoCAD 360 Pro jest teraz dostępna w subskrypcji. Aplikacja pozwala Ci zabrać AutoCAD w każde miejsce:

  • Szkicuj, edytuj i przeglądaj rysunki CAD 2D na wielu urządzeniach.
  • Dokładnie zmierz rysunki w terenie.
  • Uzyskaj dostęp do rysunków z dowolnej usługi przechowywania w chmurze (dysk Google, Dropbox itp.).
  • Pracuj w trybie offline i synchronizuj zmiany po powrocie do trybu online i nie tylko.

autocad-360-pro-mobile-app-large-1000x541

Udostępniaj widoki projektów

Udostępniaj rysunki CAD 2D i 3D w chmurze. Recenzenci nie muszą logować się ani nawet nie potrzebują produktu opartego na AutoCAD, aby przeglądać rysunki użytkownika. Nie mogą też zmienić źródła pliku DWG.

share-design-views-large-1152x619

Import plików PDF

Pliki PDF zostały dodane do listy możliwych do importowania formatów plików. Teraz można zaimportować geometrię, tekst TrueType i obrazy rastrowe z pliku PDF lub podłożyć je do rysunku jako obiekty programu AutoCAD.

import-pdf-files-large-927x625

Aplikacja pulpitu Autodesk

Pobierz powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania bez przerywania toku pracy. Ćwiczenia pomagają maksymalnie wykorzystać nowe funkcje. Buduj umiejętności, posługując się wskazówkami dotyczącymi danego produktu, bibliotek treści i wiele więcej.

autodesk-desktop-app-large-816x638

Oferta Graficzne.pl

AutoCAD LT 2017 jest dostępny w naszym sklepie w subskrypcjach na 3, 12, 24 i 36 miesięcy.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Jednocześnie przypominamy, że od 1 lutego zakup indywidualnych programów firmy Autodesk jest możliwy jedynie w formie subskrypcji, czyli wynajmu licencji na określony czas. Wszystkie dotychczasowe licencje wieczyste zachowują ważność i pełne wsparcie techniczne zgodnie z wcześniej zawartą umową. Jeśli produkt jest objęty Maintenance Subscription, klienci zachowają też korzyści wynikające z tej subskrypcji.

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz