Wacom Create More po raz kolejny!

Wacom Create More po raz kolejny!

0

Zakup w okresie od 15 czerwca do 30 lipca 2016 tablet Wacom z serii Intuos Pro, a gratis otrzymasz pakiet Adobe Creative Cloud Photography na rok czasu.

1. Promocja skierowana jest do wszystkich klientów końcowych, którzy w okresie od 15 czerwca do 30 lipca 2016 nabędą nowy produkt Wacom Intuos Pro – Intuos Pro S, Intuos Pro M, Intuos Pro Special Edition, Intuos Pro L

2. Po zakupie nowego produktu Intuos Pro w podanym okresie zakupu i po spełnieniu przedstawionych poniżej warunków nabywca jako klient uzyskuje prawo do otrzymania następującego dodatku: roczne członkostwo w planie dla fotografów w usłudze Adobe Creative Cloud.

3. Roczne członkostwo w planie dla fotografów w usłudze Adobe Creative Cloud obejmuje roczne członkostwo w Photoshop CC i roczne członkostwo w Lightroom CC.

wacom-intuos-pro-2_8w1g

Jak wziąć udział w promocji?

Aby otrzymać dodatek, po zakupie Intuos Pro należy zarejestrować nowy produkt na stronie www.wacom.eu/register

Pełną rejestrację należy zrealizować do dnia 31 sierpnia 2016. W ramach rejestracji należy podać swoje dane kontaktowe i aktualny adres e-mail, a także numer seryjny produktu Intuos Pro oraz datę zakupu.

Po prawidłowym wypełnieniu formularza rejestracyjnego w terminie rejestracji klient otrzyma pocztą elektroniczną potwierdzenie rejestracji, zawierające następujące szczegóły:

  • Kod odblokowujący oprogramowanie, umożliwiający korzystanie z członkostwa w planie dla fotografów w usłudze Adobe Creative Cloud przez 12 miesięcy
  • link do odnośnej strony, pozwalający na pobranie oprogramowania Adobe, gdzie można pobrać oprogramowanie po zalogowaniu się z użyciem nazwy użytkownika Adobe lub zalogować się w celu utworzenia konta użytkownika i wprowadzenia kodu odblokowującego oprogramowanie.

Dodatek należy wykorzystać/pobrać do 30 września 2016 roku. Wypłata ekwiwalentu w gotówce lub łączenie z innymi rabatami bądź kwotami nie jest możliwe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz