Pegasus2 od Promise Technology - Blog Graficzne.pl

Pegasus2 od Promise Technology

0

Bezpieczeństwo i szybkość w końcu nie jest wartością ekskluzywną!

Pierwsza na świecie tak szybka pamięć masowa oparta o technologię Thunderbolt 2 oferuje kreatywnym entuzjastom i profesjonalistom przenośne miejsce do przechowywania wysokiej jakości materiałów wideo, zdjęć czy grafiki. Jest idealna do wykorzystania w plenerowych sesjach zdjęciowych, w zdalnych studiach czy małych grupach roboczych.

13.12.11-Pegasus2

 

Kiedy prędkość ma znaczenie

highlight-pegasus-2Seria Pegasus2 wykorzystuje rewolucyjną technologię łączności stworzoną przez firmę Intel – Thunderbolt 2, oferującą oszałamiające transfery na poziomie 20 Gb/s.

To jest więcej niż wystarczająco aby bez wysiłku obsługiwać i przesyłać dowolne materiały w 3D lub 4K UHD.

Partner idealny dla komputera Mac Pro

Kiedy połączysz ze sobą innowacje komputera Mac Pro z technologią Thunderbolt 2, wydajnością i pojemnością najszybszej pamięci masowej Pegasus2 – masz nieograniczone możliwości tworzenia. Rozszerz swój magazyn danych komputera Mac Pro łącząc ze sobą wiele systemów Pegasus2 by otrzymać niewiarygodną ilość miejsca na swoje dane.

Kompatybilność z systemami Windows

windows10-compatibleSystemy Pegasus2 współpracują także ze środowiskiem Windows, także z najnowszym systemem Windows 10. Dla przykładu, możesz zbudować niesamowity system oparty o urządzenia Promise kompatybilne z Windowsem, wykorzystujące możliwości Thunderbolt 2 i stacji roboczych HP Z by otrzymać niewiarygodnie szybki przesył danych, pozwalający nadążyć za Twoim każdym kreatywnym pomysłem.

Rozdzielczość 4K edytuj, przechowuj lub streaminguj

4K-Logo-jpgDoświadcz płynnej pracy nad materiałami 4K nawet wtedy gdy w tle przesyłasz lub archiwizujesz je. Dzięki najszybszej na świecie prędkości połączenia (20 Gb/s – dwa razy więcej niż poprzednia generacja), Thunderbolt 2 perfekcyjnie wspiera wysoko transferowe, najbardziej wymagające materiały 4K.

apogee-thunderbolt-logo-175Technologia Thunderbolt 2 jest najszybszym złączem wejścia/wyjścia dostępnym dla PC, które zemocjonowało branżę edycji wideo dając możliwość pracy z plikami w wysokiej rozdzielczości włącznie z HD, 3D, 2K i 4K. Pracujący dwukierunkowo z prędkością 20Gb/s, Thunderbolt 2 pozwala profesjonalistom tworzącym wideo na jednoczesne przesyłanie i wyświetlania plików 3D i 4K, co często wymaga przepustowości do 15Gb/s.

Wybierz konfigurację dla siebie

Pegasus2 dostępny jest w konfiguracjach na 4, 6 i 8 dysków twardych, każdy z dwoma portami Thunderbolt 2, co pozwala na podłączenie szeregowe do sześciu urządzeń, czy to obudów Pegasus, czy Apple Thunderbolt Displays czy urządzeń z Mini DisplaysPort.

pic-pegasus2-wide-series

Uwolnij swoją kreatywność!

highlight-pegasus-5Kiedy pracujesz poza studiem wcale nie musisz rezygnować z możliwości systemów dyskowych RAID. Możesz zabrać ze sobą system Pegasus2 dosłownie wszędzie. To idealne rozwiązanie dla twórców filmowych, fotografów, projektantów grafiki i innych cyfrowych artystów.

O firmie

Promise Technology Inc. jest globalnym liderem w rozwiązaniach najwyższej wydajności pamięci masowych. Urządzenia firmy Promise są stosowane na całym świecie w przemyśle, centrach serwisowych, monitoringu, rozwiązaniach chmurowych oraz przez profesjonalistów pracujących z mediami kreatywnymi, fotografią czy filmem.

promiselogo

Nasza oferta

W naszym sklepie znajdziecie ofertę kilku konfiguracji rozwiązań Pegasus2:

Pegasus 2 R2+ z 2x 3TB SATA HDD (6TB)
Pegasus 2 R4 z 4x 2TB SATA HDD (8TB)
Pegasus 2 R4 z 4x 3TB SATA HDD (12TB)
Pegasus 2 R6 z 6x 2TB SATA HDD (12TB)
Pegasus 2 R6 z 6x 3TB SATA HDD (18TB)
Pegasus 2 R6 z 6x 4TB SATA HDD (24TB)
Pegasus 2 R8 z 8x 3TB SATA HDD (24TB)
Pegasus 2 R8 z 8x 4TB SATA HDD (32TB)
Pegasus 2 R8 z 8x 6TB SATA HDD (48TB)
Pegasus 2 M4 z 4x 1TB SATA 2.5″ HDD (4TB)

Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniami Promise Technology!

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz