Otrzymaj tablet Wacom Intuos Pro S za darmo!

Otrzymaj tablet Wacom Intuos Pro S za darmo!

0

Promocja NEC i Wacom – Tablet Intuos Pro S gratis!

Zakup w okresie od 20 lipca do 30 sierpnia 2016 monitor NEC biorący udział w promocji, a otrzymasz gratis tablet Wacom Intuos Pro S.

Jak skorzystać z promocji?

1. Promocja skierowana jest do wszystkich klientów końcowych, którzy w okresie od 20 lipca do 30 sierpnia 2016 nabędą nowy monitor NEC biorący udział w promocji

2. Po sfinalizowaniu zakupu otrzymasz tablet Wacom Intuos Pro S o wartości 900zł bez dodatkowej opłaty.

Wacom Intuos PRO S. Stworzony do kreatywności!

Zaawansowane tablety kreatywne dla wymagających użytkowników łączą w sobie najlepsze cechy urządzeń piórkowych firmy Wacom z intuicyjną obsługą multidotyku. Uzyskaj niesamowitą precyzję i kontrolę projektowania, przyspiesz swoją pracę, wykorzystaj wszystkie zalety innowacyjnej technologii czułego na dotyk piórka w ulubionych programach kreatywnych i przenieś swoje pomysły na najwyższy poziom pracy z tabletem graficznym serii Intuos PRO.

Tablet Intuos Pro S wyposażony został w zaawansowane piórko oparte o opatentowaną technologię elektromagnesów Wacom, które oferuje aż 2048 poziomów nacisku rysika. Co więcej, serię PRO wyróżnia rozpoznawanie kątów pochylenia piórka (60 poziomów w każdym kierunku), dzięki czemu możesz tworzyć z precyzją odpowiadającą klasycznemu rysowaniu czy malowaniu z użyciem ołówka lub pędzla. Kontroluj grubość i kształt linii dotykając rysikiem do powierzchni tabletu, a system rozpoznawania nacisku i pochylenia resztę zrobi za Ciebie!

Do tabletu dołączony jest zestaw 10 końcówek piórka: 5 wkładów standardowych, 1 miękki, 3 szorstkie i 1 elastyczny, co sprawi że praca z piórkiem będzie jeszcze bardziej zbliżona do klasycznego tworzenia sztuki.

IntuosProSmallGalleryImage5

Rozmiar S – idealny dla fotografów

Rozmiar S (mały) polecany jest dla osób zajmujących się profesjonalnie fotografią. Dzięki 2048 poziomom nacisku zaznaczanie i edytowanie szczegółów na zdjęciu, tworzenie masek i efektów, a nawet dodawanie rysunków jest niezwykle precyzyjne. Obsługa tabletu polega na wykonywaniu prostych gestów wielodotykowych, co umożliwia łatwe przybliżanie i przesuwanie obrazu oraz przeglądanie zdjęć. Konfigurowane przyciski ExpressKey™ pozwalają tworzyć skróty do najczęściej stosowanych funkcji, takich jak zmiana końcówki lub narzędzia.

Jakie monitory NEC biorą udział w promocji?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z promocji!

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz