Ostatnie dni promocji QuarkXPress „dwa w cenie jednego”!

Ostatnie dni promocji QuarkXPress „dwa w cenie jednego”!

0

Quark przedstawia atrakcyjną zimową promocję „Buy One Get One Free: kupując jeden produkt QuarkXPress 2015, drugi otrzymasz całkowicie za darmo! Oferta obowiązuje od 1 stycznia do 15 lutego, a więc zostało dosłownie kilka dni na skorzystanie z niej!

Jakie są warunki promocji?

Przy każdym zakupie oprogramowania QuarkXPress 2015 (upgrade lub nowa licencja), klient otrzyma dodatkową licencję QuarkXPress 2015 (NFR) za DARMO!

Nowy produkt będzie przekazany klientowi w postaci licencji (numer seryjny/kod walidacyjny) wraz z instrukcją zainstalowania oraz bezpłatnym wsparciem technicznym przez 60 dni. Oprogramowanie będzie własnością tego samego klienta jak przy pierwszym produkcie bez możliwości jego odsprzedania, przekazania innemu użytkownikowi. Może ono być aktualizowane do następnej wersji.

Oferta dotyczy licencji detalicznych i rządowych. Licencje sieciowe, edukacyjne i typu non-profit są wyłączone z tej promocji.

drugigratis

Jak skorzystać z promocji?

Aby otrzymać swoje darmowe oprogramowanie, Klient musi wypełnić formularz zgłoszeniowy online do 15 marca 2016: content.quark.com/bogof-en.

Poznaj nowy QuarkXPress!

QuarkXPress to program do DTP, który umożliwia zaawansowane składanie tekstu, tworzenie stron oraz całych serwisów www, a także publikacji ebook. QuarkXPress jest konkurencją Adobe InDesign.

komputer

Pokochasz nowe funkcje QuarkXPress 2015, bo to są Twoje funkcje! W nowej wersji firma Quark postanowiła w nowej wersji włączyć 10 najbardziej oczekiwanych funkcji, które zaproponowali użytkownicy. QuarkXPress 2015 pracuje jeszcze szybciej wykorzystując 64-bitową wydajność i szereg funkcji do druku czy elektronicznych publikacji takich jak PDF/X-4 i gotowe szablony formatów eBook. Pracuj wygodniej i mądrzej z nową automatyką designu i zmiennych zawartości.

Najciekawsze funkcje QuarkXPress 2015

QXP2015_PerformanceWydajność, stabilność, jakość.
Wraz z nową 64-bitową architekturą, QuarkXPress 2015 potrafi wykorzystać całą dostępną pamięć RAM by sprostać najbardziej wymaganym projektom, od obsługi plików i renderowania layoutu do eksportu PDF. Wszystko to bez utraty jakości, także dostajesz szybki produkt najwyższego poziomu, na którym w pełni możesz polegać.

 

Obsługa wyjścia certyfikowanych PDF/X-4
QuarkXPress 2015 umożliwia użytkownikom tworzenie formatu plików PDF/X-4. Po wykonaniu eksportu i zapisu, pliki PDF/X-4 mają tę samą technologię certyfikatów co Adobe Acrobat. Z tym najbardziej aktualnym standardem, projektanci mogą przygotowywać pliki, które zajmują mniej miejsca, szybciej się generują, a jednocześnie zachowują najwyższą jakość w druku.

Pracuj mądrze wykorzystując automatykę projektu

QXP2015_Image03Oprogramowanie QuarkXPress zawsze skupione było na automatyce. Zaczynając od wczesnych szablonów stylów, głównych stron, indeksów czy tabeli, do najnowszych rozwiązań typu udostępnianie zawartości, warunkowe style i żądania. QuarkXPress 2015 jest zbudowany na tych wszystkich cechach, dodając do tego nowe atuty takie jak:

 • Automatyczne notatki/przypisy w stopkach i na końcu
 • Nowe, szybsze alternatywne narzędzie tworzenia tabeli, z integracją Excela i stylami
 • Zmienne zawartości dla automatycznego zapełniania pól takich jak nagłówki, numeracja stron, daty, referencje czy statyczny tekst

Szablony książek eBook z interakcją zbliżoną do aplikacji

QXP2015_Image04Zbudowana na fali popularności formatu eBook ePub oraz niesamowitych interaktywnych aplikacji od App Studio, QuarkXPress 2015 łączy w sobie wszystko co najlepsze z tych dwóch „światów” w jeden nowy, cyfrowy format. Teraz możesz tworzyć oparte o HTML5 sztywne szablony dla eBooków bez używania dodatkowo płatnych zewnętrznych aplikacji. Sztywny format eBook: ePub3 lub KF8 Amazona, wyświetla perfekcyjny szablon bez złożoności i kosztów tworzenia natywnych aplikacji. W przeciwieństwie do wielu narzędzie tworzących sztywne szablony, Twój layout nie musi być wcale statyczny. Możesz dodawać interaktywne elementy, takie jak pokaz slajdów czy animacje przerwacania stron. Możliwości są bardzo duże.

Funkcje stworzone na życzenie użytkowników

 • Fantastyczna 64-bitowa wydajność
 • Ponad 4-krotnie większe rozmiary stron
 • Obsługa certyfikowanego formatu wyjściowego PDF/X-4
 • Ulepszone interaktywne szablony eBook
 • Narzędzia tworzenia prostopadłych linii
 • Dowolne rozmiary stron, ustalane przez użytkownika
 • Możliwość zmiany ścieżek osadzonych obrazków
 • Gromadzenie informacji o użytkowaniu i zapisywaniu
 • Konfigurowalne skróty użytkownika (tylko na systemach Mac)
 • Style tabeli
 • Tworzenie nowych formatów
 • Wsparcie dla systemu OS X El Capitan
 • Dockowanie (przypinanie) palet narzędziowych na systemach Windows
 • Otwieranie PDF zaraz po eksporcie
 • Wiele innych ulepszeń na życzenie użytkowników

Quark w Graficzne.pl

Zapraszamy do skorzystania z promocji Buy One Get One Free” w naszym sklepie! Pamiętajcie, kupując jeden produkt, a drugi dostaniecie za darmo! Spieszcie się, promocja trwa do 15 lutego 2016!

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz