Ostatnie dni promocji Adobe CS5 - CS6 - Blog Graficzne.pl

Ostatnie dni promocji Adobe CS5 – CS6

0

Firma Adobe i sklep graficzne.pl, w związku z dużym zainteresowaniem zakupem najnowszych wersji oprogramowania kreatywnego od dłuższego czasu oferują specjalne, atrakcyjne promocje dla posiadaczy starszych edycji – CS5 i CS6.

Produkty z serii Creative Suite przestały być sprzedawane i aktualizowane, a jedyna legalna możliwość nabycia oprogramowania Adobe to plany subskrypcyjne Creative Cloud. Użytkownicy posługujący się programami CS5 i CS6 są pozbawieni możliwości korzystania z nowoczesnych funkcji, a nawet obsługi najnowszych aparatów cyfrowych, z uwagi na brak rozwoju dodatku Camera Raw do powyższych wersji. Jedyną opcją jest aktualizacja do aktualnej wersji oprogramowania Adobe, czyli Creative Cloud.

Firma Adobe, z uwagi na popularność jaką cieszyły się programy Creative Suite oferuje specjalną promocję migracyjną na najnowszą wersję oprogramowania. Osoby, które posiadają legalne wersje CS5 i CS6 mogą zakupić Adobe Creative Cloud w specjalnych, promocyjnych cenach.

Ta atrakcyjna oferta trwa jeszcze miesiąc, kończąc się w dniu 4 marca 2016 roku. Zapraszamy do skorzystania z promocji w naszym sklepie!

Informacje na temat planów subskrypcyjnych.
Więcej na temat usługi Creative Cloud możecie znaleźć na naszej stronie creative-cloud.com.pl.

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz