Oprawcy koloru - spotkania z profesjonalistami - Blog Graficzne.pl

Oprawcy koloru – spotkania z profesjonalistami

0

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Was na spotkania z profesjonalistami z dziedziny zarządzania barwą i druku po to, aby porozmawiać z Wami o istotnych w pracy fotografa aspektach. Projekt został stworzony przez dwie firmy: Crystal Albums i Vitavision. Tematy poruszane na spotkaniach będą zaczynać się od barw na Waszych monitorach, a zakończą na efekcie końcowym w postaci albumów.

Oddajmy głos samym autorom: „Opowiemy jak ważny jest każdy punkt Waszej pracy od momentu wyświetlenia zdjęć na monitorze po przygotowanie zawartości albumu. Spotkania będą miały formę luźno-rozmowną, zatem idealnie w naszym stylu.”.

Atrakcyjne rabaty od graficzne.pl!

Każdy uczestnik spotkań dostanie od nas specjalny rabat: 7% na monitory Eizo, 5% na tablety Wacom.

Kim są pomysłodawcy projektu?

Crystal Albums – od 6 lat zajmują się profesjonalną obsługą jedynie zawodowych fotografów.
W ich ofercie znajdują się tylko i wyłącznie albumy, które chce się muskać policzkiem, oprawione nie tylko w miękką i przyjemną w dotyku ekoskórę, ale też w surowe płótna, które wprowadzili właśnie do oferty. Uzupełnieniem dla albumów są ich klasyczne, drewniane pudełka, a w nich odbitki na papierze jedwabnym. Autorzy czują dumę, wysyłając kolejne produkty nie tylko na terenie Polski, ale też np. do dalekiej Australii.

Vitavision – od 8 lat toczą boje z barwą. Niewiele krócej pomagają fotografom w ich problemach na tym polu. Monitor, kalibracja, oświetlenie. W tym zakresie Vitavision pomaga Wam każdego dnia. Jednak poprawnie widziane przez Was barwy to tylko efekt uboczny kalibracji i odpowiedniej konfiguracji stanowiska. Najważniejszym czynnikiem jest czas. Oszczędność olbrzymiej ilości czasu podczas przygotowywania fotografii.

plakat

Spotkania będą odbywać się w następujących terminach:
22 lutego – Katowice
23 lutego – Kraków
24 lutego – Warszawa
25 lutego – Olsztyn
26 lutego – Sopot
29 lutego – Szczecin
1 marca – Poznań
2 marca – Toruń
3 marca – Łódź
5 marca – Wrocław

Zapisać się można na stronie:
oprawcykoloru.vitavision.pl

Po więcej informacji zapraszamy na strony:
Wydarzenie na Facebooku
Crystal Albums
Vitavision

Serdecznie zapraszamy!

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz