Oferta specjalna od X-Rite na targi w Łodzi

Oferta specjalna od X-Rite na targi w Łodzi

0

Firma X-Rite przygotowała ofertę specjalną z myślą o targach Film Video Foto 2016 odbywających się w najbliższych dniach w Łodzi. W dniach 7 – 12 kwietnia 2016 będą obowiązywały – także w naszym sklepie – specjalne, promocyjne ceny na produkty X-Rite. Oferta jest bardzo atrakcyjna i ograniczona w czasie zaledwie kilkoma dniami.

Produkty objęte promocjami to przede wszystkim BESTSELLERY takie jak:

X-Rite i1Display Pro + ColorChecker Passport
z Adobe Creative Cloud Photography na rok

x-rite-i1display-pro-col_6091

Oferta łączy wiodące w świecie narzędzie do edycji i organizacji zdjęć firmy Adobe oraz rozwiązania do kalibracji kolorów dla aparatów cyfrowych i monitorów od X-Rite, zapewniając fotografom niezwykle potężne i uniwersalne rozwiązanie do pełnej i twórczej kontroli nad obrazem.

Adobe Photoshop CC i Lightroom, w połączeniu z i1Display Pro oraz ColorChecker Passport Photo dają użytkownikowi znacznie większą kontrolę nad obrazami i barwą. Synergia pomiędzy rozwiązaniami do zarządzania barwą X-Rite oraz pakietem Adobe Creative Cloud Fotografia tworzy idealny zestaw narzędzi fotograficznych.

X-Rite i1Display Pro

x-rite-i1display-pro_2422

i1Display Pro jest najlepszym rozwiązaniem dla kreatywnych perfekcjonistów, którzy wymagają szybkości, funkcjonalności oraz elastyczności dla osiągnięcia maksymalnej precyzji koloru.

Najbardziej wymagający specjaliści pracujący z barwą wiedzą doskonale, że skalibrowany i sprofilowany wyświetlacz jest elementem krytycznym przy obróbce zdjęć w środowisku cyfrowym. Chcielibyśmy uniknąć sytuacji, gdy po spędzeniu wielu godzin na edycji zdjęć lub materiału wideo stwierdzamy, że monitor nieprawidłowo odwzorowuje pliki cyfrowe. Obraz wyświetlany przez monitor, urządzenie mobilne czy projektor musi odpowiadać zawartości Twoich cyfrowych plików, inaczej nigdy nie będziesz zadowolony z wyniku, bez względu na ilość czasu poświęconego na jego doskonalenie.

X-Rite ColorMunki Photo

x-rite-colormunki-photo_6080

Będąc fotografem wiesz zapewne, że idealny kolor ma kluczowe znaczenie. ColorMunki Photo daje pewność, że Twoje pliki będą przechwytywane, oglądane, współdzielone i drukowane dokładnie tak samo za każdym razem. Bez frustracji, marnowania drogich materiałów i cennego czasu. ColorMunki Photo to rozwiązanie, które na pewno Cię pozytywnie zaskoczy.
X-Rite ColorMunki Photo to wszechstronne narzędzie do zarządzania barwą, umożliwiające kontrolę koloru w aparatach cyfrowych, monitorach, projektorach oraz drukarkach. Dołączone oprogramowanie pozwala na zachowanie doskonałego kompromisu pomiędzy automatyzacją procesu, a pełną gamą kreatywnych funkcji do wyboru dla fotografów ceniących indywidualne rozwiązania. Podczas kalibracji oprogramowanie przeprowadzi Cię (w bardzo krótkim czasie) poprzez każdy etap kalibracji, umożliwiając wykorzystanie profesjonalnych opcji, dzięki którym dostosujesz swój system pracy. Takie rozwiązanie pozwala skoncentrować się na pracy twórczej oraz daje pewność, że to co widzisz na ekranie monitora zobaczysz również na wydruku.

X-Rite ColorMunki Display

x-rite-colormunki-displa_2396
Bez domysłów. Bez stresu. Bez frustracji. Bez zmarnowanego czasu czy zmarnowanych pieniędzy. Po prostu skalibrowany wyświetlacz lub rzutnik dokładnie odwzorowujący barwy obrazu. Łatwy w obsłudze interfejs krok-po-kroku w krótkim czasie poprowadzi Cię poprzez proces kalibracji dowolnej liczby wyświetlaczy. Szybko powrócisz do ulubionej twórczej pracy mając pewność, że pliki są wyświetlane tak, jak widzą je inni. Jak to możliwe? Nowe funkcje, takie jak inteligentna kontrola oświetlenia (Ambient Light Smart Control) oraz automatyczna kalibracja Automatic Display Control (ADC) maksymalnie uproszczą proces profilowania, zapewniając jednocześnie dokładność kolorów i spójne wyniki przy każdej kalibracji. Chcemy, aby Twoje życie było idealne. Zacznijmy od kalibracji i profilowania wyświetlaczy przy pomocy ColorMunki.
Kolorymetr X-Rite ColorMunki Display umożliwia kalibrację monitora lub rzutnika w ciągu zaledwie kilku minut. Eliminuje frustrację związaną z niewłaściwą korektą kolorystyczną, dostarczając więcej czasu na robienie tego, co kochasz najbardziej.

X-Rite ColorChecker Passport

x-rite-colorchecker-pass_2424

ColorChecker Passport to doskonałe narzędzie do „przechwytywania kolorów” dla każdego fotografa szukającego dokładnych i spójnych barw oraz ceniącego kreatywną elastyczność podczas edycji. Połączenie możliwości ColorChecker Passport z funkcjami programów do edycji zdjęć Adobe® dostarcza jeszcze większych korzyści. ColorChecker Passport łączy w sobie trzy wzorce kolorystyczne umieszczone w poręcznym, kieszonkowym etui, wygodnym do użycia w każdych warunkach. Wraz z dołączonym oprogramowaniem do kalibracji ColorChecker Passport staje się najbardziej funkcjonalnym, elastycznym i mobilnym narzędziem do profilowania Twojego aparatu.

X-Rite ColorChecker Passport pracuje również z dowolnym edytorem plików RAW. Niezależnie od tego, czy wykorzystasz wszystkie funkcje ColorChecker Passport, czy tylko kilka z nich, poprawa jakości Twojej pracy będzie ogromna.

Produkty objęte promocją Film Foto Video 2016

Pełen spis produktów, które zostaną objęte promocją znaleźć mogą Państwo w cenniku promocyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Wszystkie wymienione produkty będzie można zakupić w naszym sklepie w dniach 7-12 kwietnia 2016.

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz