Nowy monitor Eizo dla graczy Foris FS2434 - Blog Graficzne.pl

Nowy monitor Eizo dla graczy Foris FS2434

0

EIZO Foris FS2434 – Miss nothing. Ace everything.

700x0_crop-80

EIZO wprowadza do sprzedaży nowy monitor z serii dla graczy, FORIS. Model FS2434 posiada 23.8” ekran z ramką o szerokości zaledwie 6 mm. Zastosowano w nim znane z wcześniejszych modeli inteligentne technologie, opracowane przez EIZO, które sprawiają, że granie staje się czystą przyjemnością. Monitor nadaje się idealnie do gier z gatunku RTS, MOBA czy MMORPG. Można go wykorzystać do podłączenia do komputerów PC, jak i różnego typu konsol. Nowe bardzo wąskie (6mm) ramki pozwalają na tworzenie stanowisk wielomonitorowych o niemal jednolitym obrazie z minimalnymi połączeniami.

Ultra cienkie ramki nowego Forisa FS2434

monitory zestawienie

Nowy design monitorów EIZO serii Foris z ramką grubości zaledwie 6 mm ma pomóc w aranżacji stanowisk wielomonitorowych i budowie ekscytującej atmosfery, bezpośredniego uczestnictwa, w grach najnowszej generacji.

 bezelless

Panuj nad sytuacją w grze dzięki Smart Visibility Technologies.
EIZO już w poprzednich modelach monitorów FORIS wprowadziło nową technologię Smart Insight by zdecydowanie poprawić czytelność obrazu, szczególnie w ciemnych obszarach ekranu. Z ulepszoną wersją Smart Insight 2, będzie możliwe dostrzeżenie ważnych szczegółów plansz, niewidocznych na innych monitorach i zaskoczenie przeciwnika.

Bądź zawsze „o krok” przed innymi.

smart

SmartInsight 2 – zwiększa jasność obrazu i nasycenie kolorów uwydatniając szczegóły, które mogłyby być niezauważone w tle (5 ustawień parametrów obrazu do wyboru)

Smart Resolution – opatentowana przez EIZO technologia poprawiająca szczegółowość obrazów w grach o niskich rozdzielczościach lub przy odtwarzaniu plików wideo

Smart Detection – określa gdzie na ekranie monitora wyświetlane są pliki wideo lub gry i dla tych obszarów stosuje dwie opisane wyżej technologie: Smart Insight 2 i Smart Resolution, pozostawiając pozostały obszar ekranu bez zmian.

Pełna kontrola obrazu dzięki oprogramowaniu G-Ignition lub pilotowi zdalnego sterowania
Foris FS2434 jest zaprojektowany głównie jako swego rodzaju domowe centrum rozrywki, do gier, oglądania plików wideo, oglądania zdjęć, czy zawartości stron internetowych. Dla ułatwienia korzystania z różnych możliwych ustawień parametrów obrazu właściwych do konkretnych aplikacji, do monitora dodawane jest oprogramowanie G-Ignition. Dzięki niemu oraz pilotowi zdalnego sterowania można szybko zmieniać predefiniowane wcześniej ustawienia.

g-ignition

Panel IPS najnowszej generacji
W monitorze FS2434 zastosowano panel LCD najnowszej generacji typu IPS. Zapewnia on szerokie kąty widzenia, wyraziste kolory i jednorodność barw na powierzchni całego ekranu.

Obraz wyświetlany na monitorze niemal bez opóźnienia Input Lag
Input Lag to czas po jakim sygnał wysłany do monitora zostanie na nim wyświetlony. Jak najkrótsze opóźnienie ma kardynalne znaczenie w dynamicznych grach, gdzie sytuacja zmienia się w ułamkach sekund. Dzięki specjalizowanym układom elektronicznym zastosowanym w monitorze, Input Lag praktycznie został wyeliminowany.

Szeroka gama złączy sygnałowych

inputs

Ergonomiczna stopka dająca komfort pracy z FS2434
Gry tak „wciągają”, że czasem spędzamy wiele godzin przed ekranem monitora. By uzyskać jak najlepszy komfort pracy EIZO zastosowało w monitorze stopkę umożliwiającą szeroki zakres regulacji położenia panelu LCD.

position

Zmniejszenie zmęczenia wzroku – Flicker-Free Screen.
Technologia podświetlenia ekranu może powodować jego migotanie, z czego nie zdajemy sobie sprawy. EIZO w monitorze FS2434 zastosowało technologią Flicker-Free Screen eliminującą migotanie obrazu niezależnie od ustawionego poziomu jasności.

flicker

Pilot zdalnego sterowania
Do monitora dołączony jest pilot zdalnego sterowania, który oferuje pełną kontrolę nad menu OSD monitora oraz szybki dostęp trzech “inteligentnych” funkcji regulowania obrazu.

Inne funkcjonalności

  • Jasność 250 cd/m2
  • Kontrast 1000:1 (5000:1 z aktywną funkcją ContrastEnhancer)
  • Czas reakcji 4.9 ms szary-do-szarego
  • Wbudowane dwa 0.5W głośniki
  • Czujnik Auto EcoView prowadzący pomiary jasności w pomieszczeniu, w którym pracuje monitor i dostosowujący jasność ekranu do idealnego poziomu
  • Pobór mocy – zaledwie 15W w czasie działania i poniżej 0.5W trybie oszczędności energii
  • 5-lat gwarancji i EIZO Exclusive Service – usługa serwisowa w trybie door-to-door

Monitor jest już dostępny w naszym sklepie

Podziel się tym ze znajomymi.

Komentarze zostały wyłączone.