Nowy Intuos i Smartpady Bamboo - Blog Graficzne.pl

Nowy Intuos i Smartpady Bamboo

0

Poznaj nowe oblicza tworzenia z produktami Wacom: nowym tabletem Intuos oraz elektronicznymi notatnikami Bamboo Folio i Slate.

Wacom Intuos 2018

Niezależnie od tego, co chciałbyś tworzyć, Wacom lntuos pomoże Ci odnaleźć nowe sposoby rysowania, malowania i edycji zdjęć. Łatwa konfiguracja i użytkowanie oraz nawet trzy wyjątkowe aplikacje kreatywne w zestawie. Wacom w 2018 roku zaprezentował odświeżoną wersję swoich tabletów przeznaczonych dla osób zaczynających przygodę z tego typu urządzeniami.

Aby uzyskać dodatkowe bezpłatne oprogramowanie, wystarczy założyć konto lub utworzyć identyfikator Wacom ID podając swoje dane osobowe, i zarejestrować tablet lntuos. Liczba dostępnych pakietów oprogramowania zależy od modelu

Najważniejsze cechy

 • Pióro obsługuje 4096 poziomów czułości na nacisk, zapewniając lepszą kontrolę i dokładność.
 • Pióro w technologii rezonansu elektromagnetycznego nie wymaga akumulatora oraz zapewnia lekką i wygodną pracę.
 • Dzięki łączności przez Bluetooth 4.2 (w wybranych modelach) można zapomnieć o kablach i wtyczkach.
 • 2 przyciski pióra i 4 programowalne przyciski ExpressKeys'” pozwalają na korzystanie z przydatnych skrótów, dostępnych tuż przy koniuszkach palców
 • Rozległy aktywny obszar roboczy tabletu oznacza więcej miejsca do tworzenia.
 • Mając 8,8 mm grubości, tablet ten jest cienki niczym smartfon.

 

Zmyślne, zgrabne i stylowe

Super cienka i zwarta obudowa oznacza, że ten tablet piórkowy wszędzie znajdzie swoje miejsce. Nie daj się jednak zwieść jego lekkości, jest on nie mniej trwały i zaawansowany technicznie niż jego poprzednie wersje. Jego aktywny obszar roboczy rozciąga się od krawędzi do krawędzi, dzięki czemu zyskujesz więcej powierzchni na biurku i większą przestrzeń twórczą. Wbudowane wgłębienie utrzymuje pióro na swoim miejscu, a cztery przyciski ExpressKeys'” usprawniają i ułatwiają pracę. Ponadto wyposażenie wybranych modeli w łączność Bluetooth oznacza możliwość podłączenia się do komputera jednym kliknięciem przycisku.

Oprogramowanie odpowiadające Twoim potrzebom

Przystosuj tablet Wacom lntuos do własnego stylu, pobierając nawet trzy programy oferujące niesamowite możliwości tworzenia. Corel® Painter® Essentials'” 6, Corel® Aftershot'” 3 oraz CLIP STUDIO PAINT PRO są dostępne do bezpłatnego pobrania*, tak więc, jeśli uwielbiasz rysować mangę, malować cyfrowe akwarele czy też pragniesz dodać odrobinę magii zdjęciom, aplikacje te pomogą odkryć drzemiące w Tobie pasje twórcze.

* Aby uzyskać dodatkowe bezpłatne oprogramowanie, wystarczy założyć konto lub utworzyć identyfikator Wacom ID podając swoje dane osobowe, i zarejestrować tablet lntuos. Liczba dostępnych pakietów oprogramowania zależy od modelu.

Nowe tablety Wacom Intuos 2018 są już dostępne w naszym sklepie.

Wacom Bamboo Folio & Slate

Notatniki cyfrowe Bamboo Folio i Bamboo Slate pozwolą Ci przekształcać swoje pomysły, zapisywane lub szkicowane w papierowym notatniku, w pliki cyfrowe, które można udostępniać.

Wystarczy, że na swoim urządzeniu mobilnym zainstalujesz aplikację Wacom Inkspace, i już możesz zapisywać i edytować swoje pomysły, albo przesyłać je jako pliki w formacie JPG, PNG, PDF lub WILL. Wciśnij przycisk na smartpadzie, a Twoje odręczne notatki lub szkice przyjmą cyfrową postać – przez Bluetooth – na Twoim urządzeniu.

Zarejestruj się, by skorzystać z darmowej usługi chmurowej Inkspace*, co pozwoli Ci konwertować odręczne zapiski na tekst, intuicyjnie zapisywać pomysły na papierze lub eksportować je w formacie DOC. Synchronizuj swoje pomysły z chmurą i przekazuj je do serwisów takich jak Dropbox, Evernote i OneNote.

Na zdjęciu: Bamboo Folio

Wykorzystaj możliwości smartpada dzięki darmowej usłudze chmurowej Inkspace:

 • Konwertowanie odręcznych notatek na drukowany tekst, który można edytować i udostępniać
 • Eksport odręcznych notatek do plików w formacie .doc edytowanych w programach Microsoft Office i Google Docs
 • Intuicyjne znakowanie pomysłów na papierze – odręcznie wpisane znaczniki zostaną automatycznie zastosowane w treści
 • Eksport rysunków i notatek do skalowalnego formatu SVG – gotowego na Twoje ulubione oprogramowanie
 • Zapisywanie szkiców w formacie .PSD umożliwiającym ich dalszą obróbkę w programie Adobe Photoshop
 • Pojemność 50 GB (tysiące stron notatek)

Rysuj po każdym papierze

Twórz szkice i notatki na swoim ulubionym papierze, a później zamieniaj je na cyfrowe wesje dzięki Bamboo Folio i Bamboo Slate. Jeżeli Twój telefon lub tablet nie jest wystarczająco blisko, lub nie jest połączony, notatniki mogą magazynować do 100 stron szkiców, a później zsynchronizować je z Twoim urządzeniem.

Przenieś swoje kreatywne prace w zupełnie nowy wymiar

Używając aplikacji Wacom Inkspace i łączności Bluetooth z Twoim telefonem lub tabletem, możesz organizować, edytować i udostępniać swoje notatki lub szkice. Możesz również dodawać brakujące elementy, wypełniać szkice kolorem lub modyfikować istniejące rysunki dzięki edytowalnemu, cyfrowemu „tuszowi”.

Na zdjęciu: Bamboo Slate

Wacom Inkspace

Zainstaluj aplikacę Wacom Inspace na swoim urządzeniu albo przechowywać i modyfikować swoje pomysły. Możesz również konwertowac je do popularnych formatów typu JPG, PNG, PDF lub WILL. Nacisnij przycisk na swoim urządzeniu Bamboo Folio aby automatycznie przesłać swoje odręczne notatki lub szkice do cyfrowego świata za pomoca łączności Bluetooth.

Oferta Graficzne.pl

Notatniki Wacom Bamboo Folio i Wacom Bamboo Slate są już dostępne w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz