Nowe kolory PANTONE 2016

Nowe kolory PANTONE 2016

0

Kiedy świat idzie do przodu, nowe rozwiązania, wizualne formy ekspresji i pomysły potrzebują nowych kolorów, kluczowych dla ich inspiracji. By nadążyć nad kreatywnością PANTONE opublikował zestaw 112 nowych kolorów dla społeczności projektantów wykorzystujących oficjalne standardy barw. Dzięki temu całkowita liczba kolorów PANTONE PLUS do projektowania graficznego zwiększyła się do 1,867 barw!

PANTONE to marka wyznaczająca nowe trendy kolorystyczne przy projektowaniu graficznym. Nowe palety wprowadzają kluczowe kierunki barwne w przedsiębiorstwach, a jednocześnie inspirują kulturę i społeczeństwo. PANTONE przeanalizowało setki tysięcy projektów graficznych – cyfrowych i drukowanych, oraz stron internetowych. Z przeprowadzonych badań projektanci PANTONE wyciągneli wnioski, które pozwoliły stworzyć nowe kolory w paletach, na które było największe zapotrzebowanie: pastelowe róże, błękity i kolory neutralne.

PANTONE to jedyny, międzynarodowy system komunikacji kolorystycznej. Możesz z pełnym zaufaniem określić dowolny kolor PANTONE, nawet jeśli klient lub produkcja znajdują się na drugim końcu świata.

Przedstawiamy wybrane produkty z serii PANTONE PLUS, które zawierają 112 nowych kolorów.

PANTONE PLUS ColorBridge Set Coated & Uncoated

Zestaw Pantone ColorBridge Powlekane & Niepowlekane 2016 to niezastąpione wielofunkcyjne narzędzie wyboru i specyfikacji kolorów. Pomaga określić, jak dany kolor PANTONE będzie wyglądał w czterokolorowym druku CMYK lub jak uzyskać odpowiedni kolor PANTONE na monitorze podczas projektowania stron internetowych lub zawartości multimedialnej. Próbnik przedstawia wartości kolorów Pantone w sRGB oraz HTML dla optymalnego wyświetlania barw na ekranie.

31666326935041.56dac2ffeca6a

1845 próbek. Zestaw wyposażono w 1845 próbek biblioteki podstawowej, wydrukowane na papierze powlekanym i niepowlekanym, zwiększając tym samym znacząco możliwości użytkowników w doborze, precyzyjnym określaniu i przekazywaniu informacji o barwie. Próbka w czterokolorowym druku CMYK wydrukowana w bezpośrednim sąsiedztwie próbki koloru podstawowego

112 nowych środków wyrazu. Najnowsze kolory zostały dodane z przodu próbnika, dzięki czemu projektanci łatwo mogą odnaleźć 112 nowych środków wyrazu, inspiracji i sposobów na zwiększenie swojej kreatywności.

Obowiązkowe narzędzie dla profesjonalistów

Wszystkie nowe kolory wydrukowano przy użyciu jednakowej grubości farby, ułatwiając tym samym osiągnięcie tych samych efektów w druku. Każda próbka zawiera receptury tworzenia danego koloru, dla jeszcze łatwiejszego uzyskania żądanych rezultatów. Próbnik wyposażony jest w indeks kolorów, narzędzie do oceny oświetlenia oraz łatwej korekty kolorystycznej obrazów, a także oprogramowanie aktualizujące biblioteki PANTONE w popularnych aplikacjach graficznych.

PANTONE PLUS Solid Chips Coated & Uncoated

Zestaw dwóch segregatorów PANTONE PLUS SERIES SOLID CHIPS zawiera wszystkie kolory podstawowe z biblioteki PANTONE MATCHING SYSTEM.

Produkt stanowi zestaw dwóch segregatorów wydrukowanych po jednym na podłożu powlekanym i niepowlekanym. Na pojedynczej stronie segregatora znajduje się po sześć odłączanych próbek danego koloru. W sprzedaży dostępne są również pojedyncze, wymienne karty.

aaaa4726935041.56dac2ffeae7f

1867 próbek. Zestaw wyposażono w 1867 próbki biblioteki podstawowej, w formie chipów na stronach segregatorów (powlekane i niepowlekane) zwiększając tym samym znacząco możliwości użytkowników w doborze, precyzyjnym określaniu i przekazywaniu informacji o barwie.

Chips: odłączane próbki kolorystyczne na wymiennych stronach segregatora

Wygodny segregator. Próbnik w formie stron segregatora, na których znajdują się odłączane chipy to wygodne użytkowanie i idealne dobieranie barw.

Oferta Graficzne.pl

Więcej produktów zawierających nowe kolory PANTONE możecie znaleźć w naszym sklepie.
Zapraszamy!

5ccae226935041.56dac2ffebc82

 

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz