Monitory NEC w ofercie ColorTuned dla grafików i fotografów - Blog Graficzne.pl

Monitory NEC w ofercie ColorTuned dla grafików i fotografów

0

Monitory NEC MultiSync serii EA w specjalnej ofercie ColorTuned dla grafików i fotografów!

Jest to bardzo dobra oferta firmy NEC skierowana do części grafików i fotografów amatorów. Nie wszyscy potrzebują do swojej pracy lub hobby monitora graficznego. W ofercie ColorTuned znajdują się monitory z serii EA. Seria ta charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami w klasie monitorów biznesowo-biurowych. Z uwagi na funkcję kalibracji sprzętowej tych monitorów, uzyskujemy możliwość dostosowania ich do tworzenia grafik i obróbki foto umieszczanej w internecie lub na własne potrzeby. Szczególnie polecamy tą ofertę dla grafików przygotowujących zdjęcia produktów do sprzedaży internetowej oraz reklamy i banery umieszczane w sieci. Jest to też ekonomiczne rozwiązanie dla fotografów amatorów którzy na co dzień korzystają w swojej pasji z laptopów i potrzebują ekonomicznego monitora do bardziej ergonomicznej pracy. Prawdopodobnie monitory te będą mieć zdecydowanie lepsze parametry wyświetlania i odzwierciedlania barw niż matryce umieszczane w laptopach.ea245wmi-ct

Czym wyróżniają się monitory w ofercie ColorTuned?

Każdy monitor w ofercie ColorTuned to dodatkowe korzyści:

 1. Wykonana przez eksperta sprzętowa kalibracja monitora, potwierdzona dołączonym do monitora certyfikatem.
  Parametry kalibracji: punkt bieli D65 (6500K), gamma 2,2 jasność 80cd/m²
 2. Wzornik barwny do oceny wizualnej kalibracji.
 3. Oprogramowanie do samodzielnej kalibracji NEC SpectraViewII (NEC-SV2-LIC-USB),
 4. Rozszerzona gwarancja do 5 lat (standardowo monitory są objęte 3-letnią gwarancją).

Oferta monitorów jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę monitorów NEC w ofercie ColorTuned.

 1. Monitor NEC MultiSync EA234WMi-BK-CT to najtańszy i najmniejszy monitor w ofercie. 23 calowy monitor w rozdzielczości FullHD jest idealnym rozwiązaniem na małe biurko lub jako drugi monitor pomocniczy o dobrych parametrach kolorystycznych.
 2. Monitor NEC MultiSync EA244WMi-BK-CT jest najbardziej popularnym monitorem w ofercie ColerTuned. Niska cena w połączeniu z rozdzielczością 1920 x 1200 pikseli, predysponuje ten monitor jako podstawowe narzędzie dla grafika i fotografa amatora.
 3. Monitor NEC MultiSync EA245WMi-BK-CT najnowszy 24 calowy model serii EA posiadający USB3 oraz złącza wejścia i wyjścia DisplayPort pozwalające na łączenie szeregowe monitorów. Szczególnie polecamy użytkownikom sprzętu Appla.
 4. Monitor NEC MultiSync EA244UHD-BK-CT jest najmniejszym monitorem z rozdzielczością 4K i przestrzenią barwną AdobeRGB w ofercie NECa i jednocześnie najbardziej wymagającym. Aby w pełni cieszyć się tym monitorem potrzebujemy system MacOS lub Windows 10 oraz najnowsze wersje oprogramowania wspierające matryce o wysokiej gęstości.
 5. Monitor NEC MultiSync EA275WMi-BK-CT ergonomiczny monitor z rozdzielczością QHD. Idealny do składu materiałów reklamowych, broszur, katalogów oraz do wygodnej edycji fotografii i grafik w dużych rozdzielczościach.
 6. Monitor NEC MultiSync EA275UHD-BK-CT to 27 calowy monitor w rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160) z przestrzenią barwną sRGB oraz 10 bitowym przetwarzaniem sygnału.
 7. Monitor NEC MultiSync EA305WMi-BK-CT jest wyposażony w wyjątkowo cienki panel AH-IPS o przekątnej 30″ i rozdzielczości 2560 x 1600 z podświetleniem LED, który nadaje monitorowi ultranowoczesny i smukły wygląd. Monitor dysponuje odwzorowaniem przestrzeni barw Adobe RGB 99.3%.

Wszystkie te monitory otrzymujecie z 5 letnią gwarancją i oprogramowaniem do kalibracji sprzętowej co zapewnia długotrwałe użytkowanie z możliwością dostosowania ich do indywidualnych preferencji zarządzania kolorem.

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz