NEC SpectraView 242/272 w specjalnej ofercie wyprzedażowej! - Blog Graficzne.pl

NEC SpectraView 242/272 w specjalnej ofercie wyprzedażowej!

0

Przedstawiamy specjalną ofertę na ostatnie sztuki monitorów NEC SpectraView 242 i SpectraView 272. Tylko teraz i tylko u nas macie możliwość zakupu ostatnich sztuk monitorów NEC z serii SpectraView 242 i SpectraView 272 w atrakcyjnych cenach, niedostępnych nigdzie indziej!

Monitory z serii SpectraView to gwarancja jakości!

Profesjonalne kolorowe monitory o przekątnej 24 i 27 cali NEC SpectraView z segmentu hi-end z podświetleniem GB-R LED wykorzystują najnowsze 10-bitowe matryce typu AH-IPS, dzięki czemu przeznaczone są do zastosowań, w których kluczowe znaczenie ma jakość odwzorowania kolorów. Ich liczne funkcje i zalety gwarantują najlepszą jakość obrazu i dokładność odwzorowania barw przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnego stosunku wartości do ceny.

To idealne monitory dla wszystkich kreatywnych profesjonalistów, projektantów, fotografów, inżynierów precyzyjnych i innych osób nieuznających kompromisów w kwestii dokładności barw.

Główne zalety SpectraView 242/272

Jednolity wygląd kolorów – dzięki wyświetlaczom THT 16:9/16:10 z 10-bitowym panelem AH-IPS i podświetleniem GB-R.

Technologia True Colours – z szerokim gamutem barwowym (108,6% wielkości/99,3% pokrycia AdobeRGB) oraz w pełni kalibrowalną 14-bitową tablicą LUT dla 42-bitowego sterowania kolorami i korekcją gamma, niezależnie od koloru i wejścia.

Łatwość tworzenia i kalibracji – dzięki oprogramowaniu SpectraView® Profiler.

Ergonomia. Monitory doskonałe do długotrwałej i intensywnej pracy. Regulacja wysokości na odcinku 150 mm i stabilność kąta widzenia w 10-bitowych panelach AH-IPS sprawiają, że są to produkty o znakomitych paramterach ergonomicznych.

Wbudowany koncentrator USB (2 porty upstream; 3 porty downstream). Można go użyć do podłączenia przez USB peryferiów takich jak mysz i klawiatura. Dwa złącza „upstream” można jednocześnie przypisać do różnych wejść wideo (przekierowanie wejść), które mogą zasilać funkcje obrazu w obrazie. Ponieważ standard USB jest obsługiwany przez różne platformy (Windows, Mac, Linux itd.), to w łatwy sposób da się uzyskać wsparcie przy pracy w niejednorodnym środowisku.

Konstrukcja obudowy i podstawy pozwala na zdecydowane ograniczenie zanieczyszczeń związanych z opakowaniem w porównaniu z innymi podobnymi monitorami. Licznik unikniętej emisji dwutlenku węgla wraz z wbudowanym trybem ECOMode pomagają w odpowiedzialnym korzystaniu z energii, a jednocześnie informują użytkownika o sposobie korzystania z urządzenia i motywują go do dalszych starań. Wbudowany czujnik natężenia oświetlenia otoczenia dostosowuje jasność monitora do jasności otoczenia, co dodatkowo optymalizuje zużycie energii oraz gwarantuje ergonomiczny poziom jasności.

DisplayPort, kompaktowe złącze wyposażone w mechanizm blokujący, który może zostać zwolniony jednym naciśnięciem przycisku. Dłuższe kable i 10-bitowa głębia kolorów paneli AH-IPS także przyczyniają się do zwiększenia możliwości zastosowań monitorów.

Wejścia. Każde wejście można niezależnie przypisać do tablicy 3D LUT (9x9x9) w celu określenia niepowtarzalnej przestrzeni barw, np. sRGB, AdobeRGB.

Darmowe pobranie oprogramowania do zarządzania wieloma monitorami – dzięki NaViSet Administrator 2 można zarządzać wszystkimi podłączonymi monitorami z centralnej lokalizacji.

Oprogramowanie NEC SpectraView Profiler 5

Pakiet oprogramowania kalibrującego i profilującego, który pozwala na precyzyjne i bezpośrednie, 14-bitowe (na każdy kanał RGB) kalibrowanie jasności, punktu bieli i luminancji oraz na tworzenie 16-bitowych profili ICC dla monitorów SpectraView.

Dzięki 16384 wartościom tonalnym na kolor program Profiler umożliwia praktycznie bezstopniową, a przez to znacznie bardziej precyzyjną regulację gradacji niż konwencjonalna kalibracja programowa. Najbardziej subtelne gradacje i skale szarości można wyświetlać z wyjątkową precyzją i klarownością. Gwarantuje to zgodność barw widocznych na ekranie z drukarką.

  • Sprzętowa kalibracja przez DDC/CI i USB (z programem SpectraView Profiler w wersji 5.0)
  • Kalibracja L* (przestrzeni barwnej CIE-LAB L*), alternatywna kalibracja z wartością gamma 1,8, 2,2 lub określoną przez użytkownika, kalibracja sRGB lub CIECAM02
  • Tworzenie 16-bitowych profili ICC oraz tablic na podstawie LUT
  • Ręczna edycja punktu bieli i krzywej kalibracji
  • Regulacja luminancji bieli i czerni (lub zakresu kontrastu)
  • Kontrola profilu w celu szybkiego sprawdzenia profili kalibracji
  • Ocena natężenia oświetlenia w otoczeniu i warunków widoczności zgodnie z normami ISO 3664 i 12646
  • Automatyczna regulacja sprzętowa komory świetlnej JUST Normlicht z poziomu oprogramowania
  • Adaptacja chromatyczna

Specjalna oferta wyprzedażowa sklepu Graficzne.pl

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zakupu ostatnich sztuk monitorów NEC SpectraView 242/272 w atrakcyjnych cenach!

NEC SpectraView 242
NEC SpectraView 272

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz