Mobilne Stacje Graficzne XNOTE

Mobilne Stacje Graficzne XNOTE

0

Z przyjemnością przedstawiamy nowość w naszym sklepie: profesjonalne mobilne stacje graficzne marki XNOTE. Nowa oferta skierowana jest do fotografów, grafików, montażystów wideo czy projektantów CAD/CAM, którzy potrzebują więcej mobilności w swojej pracy, zachowując jednocześnie pełne możliwości wydajnościowe stacjonarnych komputerów.

XNOTE to solidna polska marka, która wyszła na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów branży kreatywnej. Na rynku nie było jeszcze aż tak zaawansowanych notebooków z możliwością dowolnej konfiguracji i samodzielnej rozbudowy!

logo_xnote

Każdy notebook jest indywidualnie składany, sprawdzany i testowany przez zespół wykwalifikowanych techników. XNOTE nie posiada masowej produkcji, bo firmie zależy na indywidualnym dopasowaniu produktów do potrzeb klientów. To daje również bardzo skuteczną metodę weryfikacji uszkodzonych bądź mniej wydajnych w danej konfiguracji podzespołów. Dzięki temu mamy pewność że klienci otrzymają idealnie dopasowany, sprawdzony towar najwyższej jakości, wolny od wszelkich wad fabrycznych, który będzie bezawaryjny podczas każdej, nawet najbardziej wymagającej pracy.

Modularne konstrukcje mobilnych stacji graficznych

Konstrukcje mobilnych stacji graficznych XNOTE pozwalają użytkownikowi na łatwy dostęp do wewnętrznych komponentów komputera. Można samodzielnie wymienić na przykład kartę graficzną, dysk, pamięć i inne części bazowe, dzięki czemu wraz z wzrostem wymagań sprzętowych nie trzeba będzie kupować od razu całego notebooka. Konstrukcja jest fizycznie prosta, co sprawi że nawet osoba mniej zaawansowana technicznie poradzi sobie z rozbudową komputera. W większości modeli, po odkręceniu jednej klapki, mamy łatwy dostęp do podzespołów. Istnieje również możliwość kupna gotowego sprzętu z dowolną własną konfiguracją.

Wydajne chłodzenie

Modularna budowa ma również szczególne znaczenie w przypadku ultra szybkich notebooków z najmocniejszymi kartami graficznymi. Najważniejszym podzespołem w takim sprzęcie jest wydajny układ chłodzenia! Dla zachowania najdłuższej żywotności i największej wydajności notebooka konieczne jest okresowe czyszczenie układów chłodzenia, na których już po kilku miesiącach użytkowania potrafią zgromadzić się „kurtyny” z kurzu.

Konstrukcja mobilnych stacji graficznych umożliwia także dostęp do wentylatorów i radiatorów. Użytkownik może bez problemu oczyścić układ, a nawet samodzielnie wymienić specjalne pasty termoprzewodzące, aby zapewnić notebookowi najlepsze chłodzenie i przedłużyć jego żywotność.

Notebooki dopasowane do wymagań profesjonalistów

Oferowane przez nas notebooki podzieliliśmy na trzy kategorie. W zależności od oprogramowania które Państwo wykorzystują, notebooki posiadają inne konfiguracje, dopasowane do specyficznych wymagań jakie oprogramowanie stawia przed sprzętem. Najważniejszym innowacyjnym rozwiązaniem, o którym warto wspomnieć to fakt zastosowania desktopowych procesorów Intela, które podnoszą wydajność całego sprzętu nawet o 11%.

Fotografia i DTP

foto

W fotografii i DTP najważniejszy jest kolor, dlatego wszystkie mobilne stacje graficzne XNOTE wyposażone są w matowe matryce IPS najwyższej jakości, reprodukujące barwę sRGB na poziomie 90%. Aby notebooki sprostały wymaganiom najnowszych wersji programów takich jak Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, CorelDraw, Adobe Lightroom, jak też innych do edycji rastrowej zdjęć, grafiki wektorowej i narzędzi do składu publikacji, wyposażone zostały w najszybsze dyski SSD, wydajne procesory Intela i5/i7 oraz duże ilości pamięci RAM. Karty graficzne są tu mniej ważne, więc zostały użyte zintegrowane karty Intel HD Graphics 530.

Obróbka wideo i grafika 3D

3d

W przeciwieństwie do komputerów typowo do fotografii, przy obróbce wideo, a przede wszystkim 3D grafika jest bardzo ważna. W związku z tym w tej kategorii zostały zastosowane karty nVidia GeForce GT940M i GTX970M. Płynną pracę w środowisku oprogramowania Adobe Premiere, Adobe After Effects, Sony Vegas, Autodesk 3DS Max, Autodesk Maya, jak też innego do obróbki wideo, efektów specjalnych i pracy z grafiką 3D gwarantują szybkie procesory Intel i7, super szybkie dyski SSD oraz duże pojemności pamięci RAM. Do obróbki wideo zainstalowano tutaj także zaawansowane, wielokanałowe karty muzyczne kompatybilne z SOUND BLASTER® X-FI® MB3.

CAD/CAM

cad

Oprogramowanie dla inżynierów, robotyków, projektantów CAD/CAM ma inne wymagania sprzętowe niż oprogramowanie do edycji zdjęć, wideo, czy grafiki 3D, a w związku z tym potrzebuje superwydajnych podzespołów by sprostać nawet najbardziej wymagającym programom inżynierskim. Zastosowane komponenty takie jak bardzo wydajne procesory Intel i7, szybkie dyski SSD, duże wielkości pamięci RAM, a przede wszystkim karty do grafiki inżynieryjnej nVidia Quadro sprawiają że praca z programami Autodesk AutoCAD, Trimble SketchUp, V-Ray, AlphaCam oraz innymi do projektowania CAD/CAM to czysta przyjemność i oszczędność czasu.

Gwarancja XNOTE, fachowa obsługa i naprawa

XNOTE to również profesjonalny serwis. Każda część może być sprawdzona i serwisowana oddzielnie, dzięki czemu maksymalnie skraca się czas naprawy. Jak to działa? Np. Jeśli awarii ulegnie napęd DVD-RW, możesz wysłać do naprawy/wymiany tylko ten uszkodzony element i w czasie serwisowania korzystać ze swojego komputera – specjaliści techniczni poprowadzą cię przez procedurę RMA.

Graficzne.pl

Bogata oferta mobilnych stacji graficznych dostępna jest w naszym sklepie. Istnieje możliwość przygotowania indywidualnej konfiguracji Mobilnej Stacji Graficznej. Jeżeli jesteś zainteresowany przygotowaniem indywidualnej oferty, napisz do nas na adres sklep@graficzne.pl
lub zadzwoń: 721 80 50 51.

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz