Miesiąc z fotografią na Eduweb.pl - promocje, warsztaty, konkursy! - Blog Graficzne.pl

Miesiąc z fotografią na Eduweb.pl – promocje, warsztaty, konkursy!

1

Jesteś entuzjastą fotografii i dopiero zaczynasz swoja przygodę z aparatem, a może chcesz rozwinąć swoje umiejętności i robić jeszcze lepsze zdjęcia? Teraz mamy coś dla Ciebie! Weź udział w Miesiącu z Fotografią na eduweb.pl i poznaj tajniki fotografii od podstaw, począwszy od ustawiania odpowiedniego światła i kadru, przez obsługę aparatu po tworzenie profesjonalnych sesji studyjnych.

Miesiąc z Fotografią to jedyne takie wydarzenie online, w którym znajdziesz cztery kompleksowe kursy stworzone przez jednych z najlepszych fotografów w branży, ponad 20 godzin darmowych warsztatów, konkursy i specjalne limitowane oferty Partnerów z branży. Tego nie można przegapić! Zapisz się już teraz aby otrzymać Pakiet Startowy, który zawiera zaproszenia na Warsztaty online, darmowe materiały oraz specjalne przygotowane promocje.

Odbierz Pakiet Startowy >> http://fotografia2017.eduweb.pl/

Co będzie się działo podczas Miesiąca Fotografii? Zapraszamy do lektury!

Premiery kursów

Eduweb.pl ma przyjemność oddać w Twoje ręce najbardziej aktualne, obszerne i kompletne Wideo Kompendium Fotografii, na które składają się Kursy od podstaw aż do poziomu zaawansowanego. Z pomocą jednych z najlepszych fotografów w branży, serwis Eduweb przygotował dla Ciebie kilkadziesiąt godzin materiałów, po brzegi wypełnionych konkretnymi poradami i technikami fotografowania.

W trakcie Miesiąca Fotografii zapowiedziane zostały Premiery następujących Kursów:

  • 20.03 Kurs Fotografii od Podstaw
  • 27.03 Kurs Obsługi Lustrzanki
  • 03.04 Kurs Fotografii Studyjnej
  • 10.04 Kurs Fotografii Podróżniczej

Eduweb przygotował dla uczestników Specjalne Edycje DVD w kilku wariantach, Pakiety Kursów Online i zniżki na pojedyncze Kursy Online. Wyjątkowe wydanie DVD przygotowane zostało w limitowanym nakładzie 70 sztuk.

Darmowe warsztaty online

Łącznie zaplanowanych zostało około 20 godzin darmowych materiałów – codziennie pojawiać się będzie stream na żywo na FB / YT. Uczestnicy wydarzenia codziennie, przed każdym Warsztatem otrzymają od Eduweb.pl e-maila z przypomnieniem i bezpośrednim linkiem do materiału.

Rabaty i promocje

Razem z Partnerami Miesiąca Fotografii, przygotowane zostały dla Was wyjątkowe promocje. Eduweb.pl wspierają najlepsze firmy, które oferują sprzęt wideo i foto – w czasie ograniczonym do 10 kwietnia, będziesz mógł skorzystać z wyjątkowych ofert, które starannie wyselekcjonowaliśmy.

KONKURS dla Uczestników Miesiąca z Fotografią

Dla wszystkich sympatyków Fotografii przygotowany został także wyjątkowy Konkurs #EduwebFotoTips. W Konkursie możesz wygrać atrakcyjne nagrody w postaci:

  • 2x Tabletu Wacom Intuos Art
  • 2x Rysika Wacom Bamboo Fineline
  • 3x Karta Podarunkowa eduweb.pl 100 zł

Szczegółowe informacje o Konkursie otrzymasz po rejestracji na http://fotografia2017.eduweb.pl/

3-2-1 Start!

Nie czekaj! Zacznij swoją przygodę z Fotografią już teraz! Zobacz, czego dowiesz się w całym Miesiącu Fotografii. Zapisz się i już wkrótce na maila otrzymasz informacje o promocjach i pierwszym Kursie!

Więcej informacji: http://fotografia2017.eduweb.pl/. Zapraszamy!

 

 

 

Podziel się tym ze znajomymi.

1 komentarz

  1. Przymierzałam się do tego kursu od jakiegoś czasu, ale konkurs ostatecznie mnie przekonał. Jestem w trakcie i nie żałuję, bo mimo że nie jestem amatorką, sporo nowych technik się uczę.

Zostaw komentarz