LaCie CloudBox: NAS dla domu

LaCie CloudBox: NAS dla domu

0

Nowy LaCie CloudBox łączy Cię ze światem! Cała Twoja muzyka, filmy, zdjęcia i wiele innych mogą być dostępne na wszystkich Twoich urządzeniach, a także łatwo udostępniane rodzinie czy znajomym na po drugiej stronie kuli ziemskiej!

Co wyróżnia LaCie CloudBox?

  • Łatwa instalacja: jedna wtyczka, jedno kliknięcie
  • Udostępniaj pliki w domu lub znajomym na odległość
  • Miej dostęp z każdego miejsca, z każdego urządzenia
  • Gwarancja bezpieczeństwa plików, w domu i w podróży
  • Pojemności: 2 TB, 3 TB, 4 TB

61RQeAiLahL._SL1500_

Duża prędkość transferu danych

Przechowuj dane ze wszystkich swoich komputerów w jednym miejscu. Zdjęcia rodzinne, muzyka, filmy – wszystko na jednym LaCie CloudBox!

Dziel się z rodziną

Dzielenie się plikami w domu jeszcze nigdy nie było tak proste! Przechowuj dane w katalogach rodzinnych, udostępniając je dla najbliższych lub twórz foldery prywatne o ograniczonym dostępie.

cloudbox-shareb-content-row-270x160Foldery rodzinne: Udostępniaj zdjęcia, muzykę, pliki wideo lub inne materiały wśród domowników przeciągając je na wcześniej stworzony katalog rodzinny. Każdy z członków rodziny bez ograniczeń będzie mógł korzystać z zawartości na LaCie CloudBox.

Foldery prywatne: Trzymaj dokumenty finansowe i inne ważne dane tworząc katalogi o profilu prywatnym, powiązane z Twoim kontem. Możesz dawać do nich dostęp wybranym osobom.

Dziel się ze znajomymi

Swoje dane możesz udostępniać również poza dom. Daj swoim najbliższym znajomym dostęp do twoich zdjęć, filmów lub innych materiałów, którymi chcesz się podzielić. Znajomi mogą cloudbox-sharefreindsa-content-row-1170x565mieć dostęp do Twoich plików ze swoich komputerów bądź urządzeń mobilnych.

Z PC lub Mac: Twoi znajomi z drugiego końca świata mogą mieć dostęp do Twoich plików. Podłącz dysk LaCie CloudBox do sieci, a następnie za pomocą aplikacji MyNAS udostępniaj i łącz się z każdego miejsca na kuli ziemskiej!

Z urządzenia mobilnego: użytkownicy smartfonów i tabletów Apple również mogą ściągnąć sobie aplikację MyNAS i łączyć się zdalnie z Twoimi plikami.

lacie_cloudbox_3tb

Domowa sieć multimedialna

Korzystaj ze swojej muzyki, zdjęć, filmów i innych plików w każdym miejscu Twojego domu.

cloudbox-conhomea-content-Row-570x540Nieważne czy masz zdjęcia, filmy, itp na komputerze PC czy Mac, po wrzuceniu ich na LaCie CloudBox będą zawsze tam gdzie Ty. Przeglądaj swoje multimedialne materiały z wygodnej pozycji przez telewizorem. Możesz połączyć się z LaCie CloudBox używając telewizora z opcją Wi-Fi oraz innych urządzeń multimedialnych, np. konsol do gier. Oszczędzaj miejsce na komputerze i słuchaj muzyki z biblioteki stworzonej na dysku LaCie CloudBox – bezpośrednio w iTunes lub innej aplikacji muzycznej.

Niech pliki będą z Tobą!

Używając LaCie CloudBox, Twoja muzyka, filmy, zdjęcia czy dokumenty będą zawsze przy Tobie. Jedyne czego potrzebujesz to połączenia z internetem.

cloudbox-congoa-content-row-570x489Możesz być poza domem, ale ciągle mieć dostęp do swoich danych z domu. Wystarczy że podłączysz LaCie CloudBox do internetu, zainstalujesz aplikację MyNAS i będziesz miał dostęp do swoich materiałów z dowolnego miejsca na ziemi i dowolnego komputera – PC lub Mac. Aplikacja MyNAS dostępna jest również na urządzenia przenośne Apple. Zainstaluj MyNAS by mieć dostęp do swoich danych z iPhone lub iPada.

Kopia zapasowa

Twórz automatyczne kopie zapasowe, które ochronią Twoje dane przed przypadkową ich utratą. Skonfiguruj swój komputer Mac lub PC aby kopie bezpieczeństwa były zapisywane bezpośrednio na dysku LaCie CloudBox – z użyciem TimeMachine , Windows Backup lub LaCie Backup Assistant.

cloudBox-backup-content-Row-570x374

Oferta Graficzne.pl

Zajrzyj do naszego sklepu i zapoznaj się z ofertą na LaCie CloudBox:
LaCie CloudBox 2 TB
LaCie CloudBox 3 TB
LaCie CloudBox 4 TB

Już teraz zacznij archiwizować swoje dane!

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz