Konkurs ASF Złoty Kadr 2015

Konkurs ASF Złoty Kadr 2015

0

ASF International Fine Art Photography, magazyn o fotografii i jej twórcach zaprasza do uczestnictwa w kolejnej, piątej edycji konkursu ASF Złoty Kadr 2015, która rozpocznie się 1 lipca 2015 roku. Prace, które zostaną wyłonione w czasie trwania konkursu będą promowane w dwumiesięczniku ASF International Fine Art Photography, w specjalnym kalendarzu, w albumie kończącym cały projekt „Złoty Kadr” oraz w formie wydruków, które zostaną zaprezentowane na wystawie fotograficznej zorganizowanej przez Organizatora konkursu. Z każdą kolejną edycją poznajemy zdolnych fotografów i ich portfolia, które oprócz laureatów będą publikowane na łamach magazynu ASF. Fotograf z pasją, profesjonalista, bądź amator rozpoczynający swoją przygodę z aparatem – każdy ma szansę zaprezentować własne prace.

Konkurs ASF Złoty Kadr 2015 jest adresowany zarówno do osób pełnoletnich, profesjonalnych fotografów jak i fotoamatorów. Cały projekt podzielony jest na sześć tematycznych edycji, z których wyłaniane będzie po 12 zwycięskich zdjęć. Głosowanie odbywa się w sześciu kategoriach:

  • Akt
  • Portret
  • Natura
  • Fashion
  • Digital
  • Dokument

Osoby, które zainteresowane są uczestnictwem w konkursie „ASF Złoty Kadr 2015” muszą zarejestrować się na stronie konkurs.asfashion.eu. Do rywalizacji można zgłosić do trzech zdjęć w każdej z kategorii. W każdej edycji konkursu wyłanianych jest po 12 zwycięskich zdjęć: 3 zdjęcia, które otrzymają najwięcej punktów przyznanych przez głosujących na stronach konkursu, 3 zdjęcia wybrane przez promotora kategorii, 3 zdjęcia wybrane przez redakcję ASF oraz 3 zdjęcia wybrane przez gościa danej edycji, danej kategorii.

Nagrodą w konkursie jest publikacja zdjęć w czasopiśmie ASF International Fine Art Photography, promocja na stronach ASF, wydruki w formie kalendarzy oraz prezentacja na wystawie fotograficznej zorganizowanej przez ASF. Dodatkowo po zakończeniu wszystkich sześciu edycji projektu „Złoty Kadr 2015”, najlepsze prace z każdej kategorii otrzymają statuetki: złoty, srebrny i brązowy „Złoty Kadr ASF 2015”, które zostaną wręczone podczas specjalnie zorganizowanej gali. Wyróżnieniem specjalnym, przyznawanym przez promotorów kategorii są nagrody finansowe: 500zł, 300zł i 200zł kolejno za pierwsze, drugie i trzecie miejsce.

ASF-banner-c

Dotychczasowe prace można obejrzeć na stronie asfashion.eu/portfolia.

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie i życzymy powodzenia!

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz