Koniec sprzedaży Adobe CS6 - Blog Graficzne.pl

Koniec sprzedaży Adobe CS6

0

Firma Adobe ogłosiła termin zakończenia sprzedaży oprogramowania serii Creative Suite 6. Ostatnie zamówienia przyjmowane będą przez Autoryzowanych Partnerów do 30 Maja 2014.

Co to oznacza? Z dniem 30 maja zakończymy sprzedaż bardzo popularnej serii oprogramowania Adobe. Oprogramowanie oznaczane CS6 sprzedawane było w wersjach pudełkowych i licencjach imiennych. Obecnie (do 30 maja) są dostępne już tylko wieczyste licencje imienne (bez ograniczeń czasowych).

To już ostatnia szansa do zakupu Adobe CS6. Pełną ofertę oprogramowania graficznego Adobe CS6 znajdziecie w naszym sklepie graficzne.pl
Co nam pozostanie po 30 maja? Adobe zmieniło system dystrybucji oprogramowania z licencji wieczystych na subskrypcje (wypożyczenie). Od 1 czerwca pozostanie nam zakup oprogramowania Adobe w wersji CC czyli Creative Cloud. U nas obecnie do nabycia są subskrypcje roczne CC w wersji TEAM z panelem zarządzania licencjami.

Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące subskrypcji Adobe Creative Cloud piszczcie na marek@graficzne.pl lub dzwońcie: 603 80 50 50

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz