Inteligentny notatnik: Wacom Bamboo Spark

Inteligentny notatnik: Wacom Bamboo Spark

0

Z przyjemnością pragniemy poinformować o wprowadzeniu do naszej oferty jednego z najciekawszych produktów ostatnich miesięcy – Wacom Bamboo Spark. Urządzenie wyprodukowane przez firmę specjalizującą się w dostarczaniu na rynek profesjonalnych tabletów graficznych to połączenie klasycznego papieru i elektroniki.

Wyobraź sobie, że wykorzystałeś już wszystkie możliwości swojego notatnika czy szkicownika. Jesteś gotów do przejścia na kolejny poziom. Wacom przedstawia urządzenie, które jest następnym krokiem w rozwoju twoich możliwości! Bamboo Spark to inteligentny notatnik wykorzystujący klasyczny papier oraz zaawansowany atramentowy długopis wypełniony technologią piórek do tabletów Wacoma. Urządzenie pozwala na tworzenie odręcznych notatek i szkiców, tak jakbyś robił to na zwykłym papierze i zapisywanie ich później do tabletów, smartfonów lub prosto do chmury. Wszystko to można później dowolnie edytować, archiwizować i mieć dostęp z każdego miejsca, o każdej porze. Wystarczy nacisnąć przycisk, a urządzenie „przeniesie” Twoje notatki lub rysunki do wirtualnej rzeczywistości.

Bamboo Spark to rozwinięcie klasycznego tworzenia notatek i szkiców, bardzo proste w użyciu. Słowo „ewolucja” idealnie opisuje zamysł twórców urządzenia.

cca647f05f690cf4e4fdecef1c864b69

Tworzenie notatek godne 21 wieku

Kiedy w Twojej głowie pojawia się pomysł, chcesz go od razu zapisać w najprostszy, najbardziej intyucyjny sposób: na kartce papieru. Z Bamboo Spark możesz użyć swojego pliku papieru zawierającego do 50 kartek. Zacznij notować długopisem dołączonym do Bamboo Spark na swoim papierze, a inteligentny notatnik rozpozna i zapamięta każdą stworzoną przez Ciebie linię. Twoje „analogowe” notatki zostaną przekonwertowane do postaci cyfrowej w jednej chwili, abyś miał później do nich dostęp z każdego miejsca i urządzenia, przy użyciu specjalnej aplikacji Bamboo Spark app.

Notatki są zapisywane w formacie Wacom Ink Layer Language (WILL), co oznacza że pozostają dynamiczne w Twojej wirtualnej rzeczywistości. Możesz je edytować, aktualizować, organizować czy archiwizować i łatwy i prosty sposób.

spark1

Pracuj w każdej chwili, synchronizuj później

Kiedy zakończysz zapisywanie jednej strony, naciśnij przycisk na urządzeniu żeby natychmiastowo zapisać w pamięci zawartość kartki. Nie ważne czy jesteś aktualnie podłączony do smartfona lub tabletu czy nie, urządzenie Bamboo Spark potrafi zapisać w swojej pamięci aż do 100 stron, które mogę być w każdej chwili później „przesłane” do innego urządzenia. Dzięki temu możesz zapisywać swoje pomysły dosłownie w każdej chwili i w każdym miejscu. Kiedy połączysz się za pomocą technologii Bluetooth ze smartfonem lub tabletem, Twoje notatki zostaną automatycznie zsynchronizowane z aplikacją Bamboo Spark app, oraz jeżeli taka opcja jest aktywna, do chmury Wacom Cloud.

Konto w serwisie Wacom Cloud otwiera nowe możliwości i narzędzia dla urządzenia Bamboo Spark. Możesz użyć chmury by mieć dostęp do swoich notatek na dowolnym urządzeniu podłączonym do internetu oraz edytować je nawet po zapisaniu.

spark2

Twoje pomysły tam gdzie ich potrzebujesz!

Kiedy korzystasz z usługi Wacom Cloud, możesz jeszcze bardziej dopieścić swoje pomysły. Wracaj do swoich notatek i szkiców na dowolnym urządzeniu, które ma dostęp do internetu. Edytuj notatki, zmieniaj rysunki, uzupełniaj braki czy rozwijaj pomysły zarówno na dowolnym tablecie czy smartfonie oraz komputerze. Możesz je udostępniać także w formie PDF lub JPG dla dowolnego programu czy serwisu w chmurze jak Evernote czy Dropbox.

Współpracuj ze znajomymi na całym świecie! Dzięki aplikacji Bamboo Spark app możliwe jest udostępnianie stworzonych notatek lub szkiców dowolnej osobie, która ma również ją zainstalowaną. Dzięki temu druga osoba ma również wpływ na Twoją pracę i może pomóc Ci w Twojej pracy.

Aplikacja Bamboo Spark dostępna jest zarówno w sklepie Google Play jak i w Apple iTunes.

spark5

Przesyłaj swoje notatki jeszcze szybciej!

Bamboo Spark jest twoją bramką umożliwiającą przesyłanie notatek jeszcze szybciej. Zacznij pisać na papierze, następnie użyj aplikacji Bamboo Spark wraz z chmurą Wacom Cloud by zamienić odręcznie pisany tekst na wersję cyfrową, dzięki funkcji rozpoznawania pisma. Od tej chwili Twoje notatki są w formacie cyfrowym, umożliwiającym przesyłanie ich jako tekst w emailu lub archiwizowanie w serwisach Dropbox czy Evernote.

spark4

Używaj własnego papieru

Z urządzeniem Bamboo Spark możesz używać własnego notatnika, jeżeli jego grubość nie przekracza 50 kartek papieru. Rozmiar notatnika to A5, który odpowiada rozmiarowi standardowego zeszytu.

Wybierz jedną z trzech wersji

Bamboo Spark dostępny jest w trzech wersjach: z kieszonką dla gadżetów takich jak smartfon, z rękawem dla tabletów oraz mocowaniem do urządzeń iPad Air 2. W naszym sklepie znajdą Państwo ofertę wszystkich trzech wersji Bamboo Spark. Zapraszamy!

sparkboxes

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz