Fotografia – Jak zapanować nad kolorem?

Fotografia – Jak zapanować nad kolorem?

0

Fotografia – Jak zapanować nad kolorem? Praktyczne rozwiązania zarządzania kolorem od zdjęcia do wydruku.

Zapraszamy na warsztaty i prelekcje poświęcone szerokiemu zagadnieniu jakim jest zarządzanie kolorem w pracy fotografa i grafika.

CO?
Opowiemy i pokażemy jak w praktyce opanować zgodność kolorystyczną na rożnych etapach pracy z fotografia i grafiką. Będzie trochę teorii, ale podanej w sposób jak najbardziej przystępny i praktyczny.
Będzie sporo o profilach, kalibracji, zarządzaniu i sprzęcie. Zaprezentujemy rozwiązania oparte na produktach: WACOM, EIZO, XNOTE, X-RITE. Podczas naszego spotkania, każdy znajdzie informacje dla niego przydatne.

KTO? CO?
Bogdan Malinowski, grafik (DTP), specjalista ds. zarządzania kolorem w Graficzne.pl, partner EIZO, WACOM: Przestrzenie barwne – typowe błędy w doborze rozwiązań programowo sprzętowych.
Adam Jędrysik – fotograf, specjalista ds. zarządzania kolorem (Vitavision.pl), Partner EIZO  – Zarządzanie kolorem w praktyce.
Ekipa XNOTE – Prezentacja laptopów dla fotografów i grafików.

JAK?
Jak najbardziej przystępnie i praktycznie. Będziemy oczywiście odpowiadać na pytania. Ale planujemy też zadawać pytania – prawidłowe odpowiedzi będziemy nagradzać upominkami-niespodziankami.

KIEDY?
31 maja 2014 r.  o godzinach 15.00 -17.30 w ramach Bydgoskiego Festiwalu Nauki.

GDZIE?
Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, budynek B, sala B1 w ramach Bydgoskiego Festiwalu Nauki.

WSTĘP WOLNY!

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz