EIZO: Nowy rok, nowe ceny!

EIZO: Nowy rok, nowe ceny!

0

EIZO potrafi zaskakiwać! Z okazji nowego roku zrobiło nam wszystkim nie lada niespodziankę! Obniżyli ceny swoich flagowych monitorów nawet o ponad 500zł! Podajemy przykład dwóch najważniejszych monitorów: CS2730 i CS2420.

EIZO ColorEdge CS2420

Stara cena: 3350 PLN

Nowa cena: 2990 PLN

Stworzony specjalnie z myślą o hobbystach i amatorach interesujących się grafiką lub fotografią. Oferuje wiele zaawansowanych funkcji monitorów z rodziny ColorEdge, pozwalając z łatwością tworzyć i edytować zdjęcia, ilustracje i o wiele więcej.

ColorEdge CS2420 to 24 calowy monitor posiadający wyjątkowo szeroki gamut kolorów i odtwarza prawie całą przestrzeń Adobe RGB, dzięki czemu pliki w tym formacie będą wyświetlane poprawnie. Kolory na zdjęciach przedstawiających błękitne niebo czy żywą zieleń lasów będą reprodukowane z wiernością, której nie oddadzą monitory z przestrzenią kolorów sRGB. Szeroki gamut monitora oznacza również, że będzie on w stanie wyświetlić prawie w całości przestrzenie CMYK ISO-coated i US web-coated, wykorzystywane w procesie druku.

EIZO ColorEdge CS2730

Stara cena: 4999 PLN

Nowa cena: 4559 PLN

27-calowy monitor stworzony z myślą o hobbystach i zaawansowanych amatorach, wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji charakterystycznych dla monitorów Eizo z serii ColorEdge.

Monitor Eizo ColorEdge CS2730 ma wyjątkowo szeroki gamut kolorów i odtwarza prawie całą przestrzeń Adobe RGB, dzięki czemu pliki w tym formacie będą wyświetlane poprawnie. Kolory na zdjęciach przedstawiających błękitne niebo czy żywą zieleń lasów będą reprodukowane z wiernością, której nie oddadzą monitory z przestrzenią kolorów sRGB. Szeroki gamut monitora oznacza również, że będzie on w stanie wyświetlić prawie w całości przestrzenie CMYK ISO-coated i US web-coated, wykorzystywane w procesie druku.

Oferta Graficzne.pl

Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta, ponieważ poza powyższymi dwoma modelami, inne również zostały przecenione.

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz