Darmowa kalibracja monitora od EIZO!

Darmowa kalibracja monitora od EIZO!

0

Parę dni temu firma EIZO zaprezentowała bardzo ciekawą ofertę, która może zainteresować wszystkich kupujących profesjonalne monitory tej firmy. Osoby, które nabędą od 15 marca do końca maja monitor EIZO ColorEdge, przez trzy miesiące od daty zakupu będą mogły skorzystać z bezpłatnej usługi wstępnej kalibracji monitora. Jest to o tyle ciekawe, że zazwyczaj takie usługi to dodatkowy koszt, który trzeba ponieść. Kalibracja monitora to podstawa do jakiejkolwiek pracy z kolorem, grafiką, zdjęciami itp. Specjaliści z EIZO postanowili ułatwić życie klientom nabywającym ich monitory, którzy niekoniecznie znają się na temacie kalibracji i pokierować zdalnie przez cały proces kalibracji, wyjaśniając jednocześnie wszystkie interesujące ich zagadnienia.

Kalibracja przeprowadzana będzie ZDALNIE, z pomocą autoryzowanego specjalisty EIZO za pośrednictwem programu TeamViewer. Oferta dotyczy wyłącznie nowo zakupionych monitorów z serii ColorEdge (CS, CX, CG). Kalibrację zdalną można wykonać w okresie do 3 miesięcy od daty zakupu monitora.

Kto może skorzystać z oferty?

Wszyscy klienci, którzy zakupili monitor ColorEdge w okresie od 15 marca do 31 maja i mogą to udokumentować przedstawiając dowód zakupu.

Jak wygląda procedura?

  1. Zaopatrz się w kalibrator wspierany przez oprogramowanie ColorNavigator. Warunek nie jest konieczny w przypadku posiadaczy monitorów z serii ColorEdge CG, które posiadają wbudowane kalibratory.
    Lista kompatybilnych modeli znajduje się na stronie EizoGlobal.
    Wraz modelami ColorEdge CS i CX można zakupić kalibratory Datacolor Spyder5Express w cenie promocyjnej.
  2. Pobierz aplikację TeamViewer. Kliknij tutaj aby pobrać.
  3. Wypełnij formularz dostępny na stronie oferty promocyjnej.
  4. Pracownik serwisu skontaktuje się w celu umówienia dogodnego terminu kalibracji. W grę wchodzą wyłącznie dni robocze w godzinach pracy serwisu Eizo – od 9.00 do 17.00.

TeamViewer

TeamViewer to oprogramowanie służące do zdalnego łączenia się z dowolnym komputerem podłączonym do internetu. Umożliwia to serwisantom, szkoleniowcom i innym osobom zainteresowanym podgląd czy kontrolę pulpitu w czasie rzeczywistym, co ułatwia przeprowadzanie zdalnej pomocy technicznej bądź profesjonalnego szkolenia. TeamViewer pozwala również na przeprowadzanie wideokonferencji z pełnym kontaktem z osobą zainteresowaną. Serwisanci na całym świecie używają tego oprogramowania do zdalnej pomocy klientom. EIZO również wykorzystuje TeamViewer do zdalnej kalibracji monitorów klientów. Jedyne co musisz zrobić, to zainstalować i zarejestrować oprogramowanie. Więcej informacji na stronie producenta.

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz