CorelDraw Graphics Suite 2019 w wersjach na PC i MAC

CorelDraw Graphics Suite 2019 w wersjach na PC i MAC

0

Niech ucieszą się fani produktów Corel’a! W dystrybucji pojawiła się właśnie najnowsza odsłona sztandarowego produktu firmy – CorelDraw Graphics Suite – w wersji na rok 2019. Prócz nowości dedykowanych pracy grafików i designerów, po raz pierwszy od długiego czasu produkt dostępny jest w wersji na komputery MAC (pakiety  są dostępne jako oddzielne produkty, z których każdy działa na innej platformie – Windows LUB Mac). Poza tym, z dniem 1 grudnia 2019r. producent nie będzie już oferować uaktualnień pakietu CorelDRAW Graphics Suite w wersji pudełkowej, elektronicznej wersji do pobrania (ESD) ani w ramach licencji zbiorowych.

Z pakietem CorelDRAW® Graphics Suite 2019 użytkownik może projektować gdzie tylko chce. Może pracować na wybranej platformie — Windows lub Mac — w opracowanym specjalnie dla niego intuicyjnym interfejsie. Niezależnie od tego, czy użytkownikowi zależy na dokładności co do piksela, na nieskazitelnych wydrukach czy na perfekcyjnym układzie stron, w tym pakiecie znajdzie on wszystkie profesjonalne narzędzia do projektowania grafiki, za pomocą których będzie pracować szybciej, wydajniej, a także w dowolnym miejscu — również w trasie — korzystając z aplikacji CorelDRAW.app™.

Ten przystępny cenowo, wszechstronny pakiet zawiera pełną gamę łatwych w obsłudze funkcji do projektowania graficznego, trasowania, edycji zdjęć, przygotowywania ilustracji, układów stron, prac cyfrowych i obrazów do publikacji w Internecie. „Błyskawicznie uzyskaj umiejętności praktyczne, korzystając z wielu różnorodnych zasobów edukacyjnych, czcionek, wypełnień, szablonów, wysokiej jakości obrazów i zdjęć o dużej rozdzielczości. Uwolnij swój potencjał twórczy dzięki nowym, intuicyjnym narzędziom, takim jak interfejs użytkownika obsługujący opcje dotykowe, możliwości szybkiej, bezpośredniej publikacji w WordPressie oraz istotnym ulepszeniom w edycji zdjęć. Zoptymalizowaliśmy narzędzia i ustawienia z myślą o uproszczeniu pracy, zapewniając pełną zgodność i obsługę najnowszych formatów plików, technologii systemów operacyjnych Windows i MAC oraz nowoczesnego sprzętu” – chwali nowego CorelDraw’a jego producent.

Od grudnia zmiana zasad dokonywania uaktualnień!

Od 1 grudnia 2019 r. firma Corel nie będzie już oferować uaktualnień pakietu CorelDRAW Graphics Suite w wersji pudełkowej, elektronicznej wersji do pobrania (ESD) ani w ramach licencji zbiorowych. Partnerzy będą mogli zamawiać według numerów katalogowych uaktualnień do tej daty i nadal sprzedawać oprogramowanie w wersji pudełkowej oraz ESD uprawnionym do tego klientom do momentu wyczerpania zapasów. Jednak po tym terminie uaktualnienia nie będą już dostępne. Mechanizm uaktualnień w ofercie partnerów handlowych Corel’a dostępny jest od 12 marca 2019 r., pojawia się jako dodatkowa opcja przy zakupach wersji pudełkowej oprogramowania, ESD lub jednostanowiskowej licencji biznesowej. Program mechanizmu uaktualnień obowiązuje przez rok, a jego odnawianie zapewni klientom możliwość korzystania z najnowszej wersji oprogramowania (lub uaktualniania do niej).

Dla kogo nowa wersja Graphics Suite?

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2019 jest tak wszechstronny, że spełni wymagania zarówno profesjonalnych grafików, początkujących użytkowników, jak również firm zajmujących się tworzeniem projektów we własnym zakresie. To idealne rozwiązanie dla następujących grup:

 • Projektanci grafiki i przedstawiciele kreatywnych zawodów
  Materiały reklamowe, materiały do druku, ilustracje, prace artystyczne, logotypy, broszury, materiały sprzedażowe i marketingowe, grafiki internetowe.
 • Specjaliści zajmujący się profesjonalną produkcją graficzną
  Oznakowania, druk wielkoformatowy, sitodruk, nagrody, grawerstwo, grafiki na pojazdy, projektowanie odzieży.
 • Okazjonalni użytkownicy narzędzi graficznych w małych i średnich firmach
  Ulotki, plakaty, logotypy, broszury, materiały sprzedażowe, prace graficzne.

Główne aplikacje CorelDraw Graphics Suite 2019:

 • CorelDRAW® 2019
  Intuicyjna aplikacja do tworzenia ilustracji wektorowych i przygotowywania układu stron, spełniająca wymagania zapracowanych profesjonalnych grafików
 • Corel® PHOTO-PAINT® 2019
  Profesjonalna aplikacja do edycji zdjęć, umożliwiająca ich szybkie i łatwe retuszowanie oraz modyfikowanie
 • Corel Font Manager™ 2019
  Samodzielna aplikacja do zarządzania czcionkami, służąca do wyszukiwania i porządkowania czcionek (zarówno lokalnych, jak i dostępnych online w Centrum zasobów) oraz wyświetlania ich podglądów
 • Corel® PowerTRACE™ 2019
  Wbudowane w program CorelDRAW narzędzie pozwalające szybko i dokładnie przekształcać mapy bitowe w edytowalne grafiki wektorowe
 • Corel® CONNECT™ 2019
  Pełnoekranowa przeglądarka zapewniająca dostęp do materiałów cyfrowych, Centrum zasobów oraz opcji przeszukiwania komputera lub sieci lokalnej; pozwala szybko znaleźć odpowiednie materiały do projektu
 • Corel CAPTURE™ 2019
  Narzędzie umożliwiające przechwytywanie obrazów z ekranu komputera jednym kliknięciem
 • CorelDraw.app
  Znakomita aplikacja do projektowania graficznego online w przeglądarce internetowej
 • Corel AfterShot™ 3 HDR
  Edytor zdjęć pozwalający na tworzenie prac w formacie HDR i ich łatwe retuszowanie, a także poprawianie zdjęć w formacie RAW i JPEG
 • BenVISTA PhotoZoom Pro 4
  Dodatek umożliwiający eksportowanie oraz powiększanie cyfrowych zdjęć z programu Corel PHOTO-PAINT

W pakiecie dodatkowo:

 • 7000 obrazków clipart, obrazów cyfrowych oraz szablonów grafik na pojazdy
 • 1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości
 • Ponad 1000 czcionek TrueType i OpenType
 • 150 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów
 • Ponad 600 rodzajów wypełnień mapą bitową, wektorowych i tonalnych

Wybrane nowości:

Placeholder Placeholder Placeholder
Niedestrukcyjne efekty
Stosuj efekty map bitowych, modyfikuj je i eksperymentuj z nimi w ilustracjach wektorowych i na mapach bitowych, zachowując obraz lub obiekt źródłowy w programie CorelDRAW.
Ulepszona kontrola obiektów
Nowe okno dokowane obiektów (w wersji dla systemu Windows) / inspektora obiektów (w wersji dla komputerów Mac) pozwala uzyskać bezpośrednią kontrolę nad strukturą dokumentu oraz szybki dostęp do jego elementów, umożliwiając szybszą i bardziej wydajną pracę.
Tok pracy z pikselami
Twórz doskonałe grafiki internetowe! Wyrównaj siatkę pikseli z krawędzią strony, aby eksportowane grafiki miały wyraźne krawędzie i korzystaj z nowego przycisku wyrównywania do siatki pikseli, aby z łatwością poprawiać kształty.
Placeholder Placeholder Placeholder
Nowoczesne szablony
Uzyskuj profesjonalne rezultaty dzięki szerokiej gamie odświeżonych szablonów. Z łatwością dostosowuj szablony, aby uzyskać wyjątkowe projekty.
CorelDRAW.app
Zaloguj się w aplikacji CorelDRAW.app, aby uzyskać dostęp do swojej pracy, będąc w dowolnym miejscu. Ta zaawansowana nowa aplikacja internetowa umożliwia pracę zdalną i przedstawienie klientowi koncepcji na urządzeniu 2-w-1 lub innym urządzeniu mobilnym.
Wersja na komputery MAC
Od teraz CorelDraw Graphics Suite dostępny jest w dwóch wersjach systemowych – na komputery PC oraz MAC. Wybierz i zakup wersję właściwą dla posiadanego przez Ciebie sprzętu.

Najważniejsze cechy:

 • Grafika wektorowa
  Podstawowe linie i kształty można przekształcać w skomplikowane prace, a liczne narzędzia do tworzenia kształtów i rysowania pozwalają uzyskać różnorodne krzywe. Korzystaj z narzędzi, takich jak Obrys, Obwiednia, Metamorfoza i Wypełnienie siatkowe, aby dodawać twórcze efekty w grafikach wektorowych.
 • Układ stron
  W pakiecie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia układu stron broszur, wielostronicowych dokumentów itp. Użytkownik może „zarezerwować” miejsce na tekst lub grafikę albo użyć narzędzia Tekst zastępczy do opracowania makiety układu strony i uzyskania roboczego widoku tekstu.
 • Edycja zdjęć
  Retuszuj i udoskonalaj zdjęcia dzięki wszechstronnym narzędziom programu PHOTO-PAINT do edycji zdjęć, których działanie bazuje na warstwach. Możesz np.: dostosować kolor i tonację, usunąć niedoskonałości, skorygować perspektywę. W programie AfterShot 3 HDR można tworzyć piękne zdjęcia o dużej rozpiętości tonalnej (HDR) z obrazów w formacie RAW.
 • Typografia
  Porządkuj elementy typograficzne, korzystając z pełnego zestawu narzędzi typograficznych. Dodaj efekty do tekstu, na przykład cienie i kontury, dopasuj tekst do ścieżek i zawijaj tekst wokół obiektów. Funkcje typograficzne czcionek OpenType, takie jak ligatury, ornamenty, kapitaliki czy warianty kaligraficzne, pozwalają uzyskać tekst o atrakcyjnym wyglądzie.
 • Narzędzia do grafik internetowych
  Cała gama narzędzi do tworzenia grafik internetowych i wzorców umożliwia opracowywanie atrakcyjnych materiałów do publikowania w Internecie. Dzięki zestawowi narzędzi oferujących precyzję na poziomie pikseli możesz sprawić, że każda grafika, którą wyeksportujesz do publikacji w Internecie, będzie miała wyraźne krawędzie. Z kolei funkcja publikowania w WordPressie pozwala przesyłać obrazki w różnych formatach bezpośrednio do witryny w WordPressie.
 • Wysokiej jakości wydruki
  Pakiet CorelDRAW ułatwia przygotowanie dokumentów do druku. Zaawansowany mechanizm zarządzania kolorami pozwala kontrolować spójność kolorów dla różnych typów zastosowań, a przed rozpoczęciem drukowania zyskać pewność, że kolory zostaną wiernie oddane. Nowa obsługa formatu PDF/X-4 pozwala z łatwością uzyskiwać pliki przystosowane do wielu urządzeń.

  ➡️ Produkt znajdziesz w naszym sklepie

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz