CorelDRAW Graphics Suite 2017: Ideał stał się jeszcze lepszy! - Blog Graficzne.pl

CorelDRAW Graphics Suite 2017: Ideał stał się jeszcze lepszy!

0

Ideał stał się jeszcze lepszy — CorelDRAW® Graphics Suite 2017 to najnowszy i najbardziej innowacyjny pakiet oprogramowania do projektowania graficznego firmy Corel! Zawiera wszystkie cenione w branży narzędzia pakietu CorelDRAW Graphics Suite X8 i wiele więcej. Szkicowanie na papierze i skanowanie nie są już konieczne — wystarczy skorzystać z nowego narzędzia LiveSketch™, aby momentalnie dać wyraz swojej kreatywności. Pakiet oferuje wyjątkowe funkcje, dzięki którym można łatwo i pewnie przygotowywać piękne projekty, grafiki, zdjęcia oraz witryny internetowe.

Postaw pierwszy krok

Rozpoczęcie pracy z pakietem CorelDRAW Graphics Suite 2017 jest łatwe zarówno dla początkujących użytkowników, jak i doświadczonych projektantów. Poznaj podstawy i sprawdź nowości w przewodniku startowym lub zacznij pracę z pakietem dzięki specjalnemu przewodnikowi dla użytkowników produktów Adobe. Błyskawicznie osiągnij większą wydajność dzięki obszarowi roboczemu dostosowanemu do własnego toku pracy oraz skorzystaj z wysokiej jakości materiałów oraz wszechstronnych zasobów edukacyjnych.

Twórz

Maksymalnie wykorzystaj umiejętności projektowania, używając zaawansowanych, a jednocześnie intuicyjnych funkcji naszego oprogramowania do projektowania graficznego. Dzięki opcji wyszukiwania i filtrowania czcionek możesz szybko znaleźć odpowiednią czcionkę do każdego projektu. Nowe narzędzie LiveSketch pozwala zaoszczędzić cenny czas, umożliwiając utrwalenie każdego pomysłu na urządzeniu obsługującym rysik w momencie przypływu weny. Pracuj szybciej dzięki nowej funkcji edycji węzłów. Retuszuj zdjęcia, korzystając z narzędzia Klonowanie korygujące w programie Corel® PHOTO-PAINT® 2017.

Personalizuj

Korzystaj ze wszystkich ulubionych narzędzi w wygodny dla siebie sposób! Dostosuj obszar projektowania do swoich preferencji, korzystając z opcji niestandardowych rozmiarów ikon, kolorów pulpitu i obramowania okna. Wyszukuj czcionki do projektów i porządkuj je, używając popularnego programu Corel Font Manager™ 2017. Aby poszerzyć zbiór kreatywnych narzędzi i materiałów, bezpośrednio z poziomu programów możesz też pobrać aplikacje darmowe i w wersji premium, moduły dodatkowe, rozszerzenia oraz pakiety czcionek.

Zachwycaj

Twórz prace profesjonalnej jakości, które wywrą niezapomniane wrażenie: od niepowtarzalnych logotypów i oznakowań, po efektowne materiały marketingowe, grafiki do witryn internetowych i serwisów społecznościowych oraz billboardy! Dzięki zgodności z najpopularniejszymi formatami plików oraz zaawansowanym narzędziom do zarządzania kolorami pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017 zapewnia elastyczność i precyzję odwzorowania kolorów wymagane w przypadku każdego rodzaju projektu. Odkryj tętniącą życiem społeczność użytkowników pakietu CorelDRAW, którzy inspirującymi pomysłami przyczynią się do poszerzenia Twojej kreatywności.

Poznaj nowości CorelDRAW Graphics Suite 2017

Innowacyjne narzędzie do rysowania LiveSketch

Bądź na bieżąco z technologiami służącymi do tworzenia grafik wektorowych dzięki nowemu, rewolucyjnemu narzędziu LiveSketch, w którym wykorzystano najnowsze osiągnięcia z zakresu sztucznej inteligencji i dziedziny Machine Learning. Zastąp kreatywne szkice odręczne precyzyjnymi krzywymi wektorowymi kreślonymi bezpośrednio na urządzeniu obsługującym rysik. Dzięki korzystaniu z innowacyjnego narzędzia LiveSketch pociągnięcia pędzlem są dostosowywane do istniejących krzywych wektorowych i z nimi łączone, więc możesz za jego pomocą szkicować i projektować. Eliminuje to konieczność czasochłonnego szkicowania na papierze, skanowania i przekształcania rysunków do postaci wektorowej.

Zoptymalizowany pod kątem najnowszego oprogramowania i sprzętu

Uzyskaj odpowiednią wydajność i stabilność dzięki obsłudze systemu Microsoft Windows 10. W dalszym ciągu możesz także używać systemów 8.1 i 7 oraz korzystać z opcji wyświetlania obrazu na kilku monitorach i wyświetlaczy o rozdzielczości 4K. Zaawansowany tryb tabletu ułatwia szkicowanie na bieżąco i szybkie wprowadzanie korekt przy użyciu palca lub rysika. Dzięki wpływaniu na nacisk i nachylenie rysika w tabletach Wacom lub innych urządzeniach obsługujących interfejs RTS bądź w urządzeniach Microsoft Surface uzyskasz możliwość kontrolowania pociągnięć pędzlem w programach CorelDRAW® i Corel® PHOTO-PAINT®.

Zaawansowane narzędzia oszczędzające czas
Projektuj, używając narzędzi najbardziej oczekiwanych przez użytkowników pakietu CorelDRAW. Efektywniej i intuicyjniej manipuluj węzłami w pakiecie CorelDRAW Graphics Suite 2017 za sprawą przeprojektowanych węzłów oraz uchwytów. Teraz każdy rodzaj węzła ma inny kształt, więc możesz szybko identyfikować zaostrzone, gładkie i symetryczne węzły. Precyzyjne narzędzie Nóż pozwala podzielić dowolny obiekt lub grupę obiektów — obiekty wektorowe, tekst i mapy bitowe — wzdłuż linii prostej, odręcznej lub Béziera. Korzystaj z innych funkcji projektowych przyspieszających pracę, np. z ukrywania i pokazy-wania obiektów, kopiowania segmentów krzywej czy rozmywania gaussowskiego, aby skuteczniej tworzyć projekty.

Edycja zdjęć
Nowe, zaawansowane narzędzia — w tym ulepszona obsługa rysika w programie PHOTO-PAINT oraz nowe opcje obsługi wprowadzone w wersji 2017 — służące do korygowania i edycji zdjęć na różne sposoby, pozwalają poprawić ulubione fotografie. Wypróbuj nowe narzędzie Klonowanie korygujące, które umożliwia usuwanie niedoskonałości przez nakładanie otaczających kolorów i tekstur. Okno dialogowe Wyprostuj obrazek w programach CorelDRAW i Corel PHOTO-PAINT pozwala korygować zniekształcenia perspektywy na zdjęciach zawierających linie proste i płaskie powierzchnie, np. przedstawiających elementy architektoniczne czy budynki.

Importowanie obszarów roboczych z poprzednich wersji
Przenieś opracowane wcześniej środowisko pracy bezpośrednio do nowego pakietu CorelDRAW Graphics Suite 2017, aby kontynuować projektowanie. Wystarczy kilka kliknięć, aby móc korzystać z obszarów roboczych przygotowanych w wersjach X6, X7 oraz X8 programów CorelDRAW i Corel PHOTO-PAINT. Teraz możesz w wygodny sposób importować wybrane elementy obszaru roboczego do bieżącego lub utworzyć całkowicie nową konfigurację interfejsu użytkownika. Ponadto błyskawicznie osiągniesz większą wydajność dzięki obszarowi roboczemu dostosowanemu do indywidualnego toku pracy. Dopasuj obszar projektowania, modyfikując wygląd często używanych elementów: zmień kolor pulpitu i obramowań okien, dostosuj ikony, rozmiar tekstu oraz tryb czarnego interfejsu użytkownika.

Opcje obsługi za pomocą rysika i dotyku
Uzyskaj bardziej naturalny efekt rysowania i pełne ekspresji obrazy, korzystając z nowych opcji obsługi za pomocą dotyku przy użyciu kontrolera Microsoft Dial. Przeprojektowany interfejs użytkownika zapewnia natychmiastowy dostęp do istotnych elementów sterowania i możliwość szybkiego wybrania przydatnych właściwości rysika. Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2017 został tak ulepszony, aby umożliwić korzystanie z opcji nacisku, nachylenia i obracania rysika w celu sterowania różnorodnymi narzędziami i efektami. Nowy, „dotykowy” obszar roboczy usprawnia działanie interfejsu użytkownika, umożliwiając zmaksymalizowanie rozmiaru okna rysunku.

Korzystaj z bogatego zestawu wszechstronnych aplikacji

Niezależnie od tego, jakie masz pasje, zdolności i zainteresowania projektanckie, dzięki siedmiu zaawansowanym aplikacjom pakietu CorelDRAW Graphic Suite 2017 dasz wyraz każdemu rodzajowi kreatywności. Zdziwisz się, jak wiele różnych typów projektów możesz opracować!

Próbuj przez 30 dni za darmo!

Przed decyzją o kupnie zachęcamy do wypróbowania wersji próbnej CorelDRAW Graphics Suite 2017! Plik instalatora online można ściągnąć z tego adresu: graficzne.pl – instalator Graphics Suite 2017 (Win exe).

Wymagania systemowe:

  • Windows 10, 8.1 lub Windows 7 w wersji 32- lub 64-bitowej z najnowszymi aktualizacjami i dodatkami Service Pack
  • Intel Core i3/5/7 lub AMD Athlon 64
  • 2 GB pamięci RAM
  • 1 GB miejsca na dysku twardym
  • Ekran dotykowy, mysz lub tablet
  • Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
  • Program Microsoft Internet Explorer 11 lub nowszy
  • Microsoft .NET Framework 4.6
  • Napęd DVD (do instalacji wersji w pudełku)
  • Połączenie internetowe do aktywacji oprogramowania i korzystania z aktualizacji

W celu zapoznania się z ofertą sprzedażową, zapraszamy do naszego sklepu internetowego Graficzne.pl.

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz