Corel VideoStudio X9: cały świat jest sceną! - Blog Graficzne.pl

Corel VideoStudio X9: cały świat jest sceną!

1

Przedstawiamy nowe produkty z rodziny Corel VideoStudio! Twórz materiały wideo w każdym stopniu zaawansowania. Od amatorskich, rodzinnych materiałów po zaawansowane, profesjonalne produkcje. Każdy znajdzie coś dla siebie! Używając oprogramowania Corel VideoStudio w wersji Ultimate lub Pro każde wideo będzie wyglądało znacznie lepiej. Najnowsza wersja VideoStudio – X9 – posiada funkcję obsługi wielu kamer, dzięki czemu Twoje wideo może być szybko tworzone z wielu źródeł. Zachwyć swoich odbiorców profesjonalnym filmem nagranym z wielu kątów!

Instant-Projects-to-Timeline-Editing_ULT

W ofercie dostępne są dwie wersje Corel VideoStudio: Ultimate i Pro. Oprogramowanie to jest w pełni kompatybilne z najnowszym sprzętem wideo, komputerowym oraz systemem Windows 10.

Corel VideoStudio ULTIMATE X9

VSX9_Ult_ML_LeftTwój talent kreatorski w tworzeniu materiałów wideo od teraz łączy się z łatwością obsługi nowego oprogramowania Corel VideoStudio Ultimate X9. Zacznij niemal natychmiastowo używając szablonów Instant Project lub edytuj klasycznie w widoku wielu ścieżek na linii czasu. Opowiedz swoją historię z wielu kątów dzięki zaawansowanej obsłudze wielu kamer, która umożliwia jednoczesną edycję materiału aż z 6 źródeł. Dodatkowo, cała synchronizacja ścieżek audio odbywa się automatycznie. VideoStudio X9 Ultimate umożliwia wykorzystanie aż 2000 w pełni konfigurowalnych efektów, przejść czy filtrów wideo. 11 bonusowych aplikacji Premium sprawi że z łatwością skorygujesz najczęściej występujące problemy czy sprawisz że wideo będzie bardziej atrakcyjne dzięki nowym niesamowitym efektom. Spraw by dźwięk w Twoich filmach był krystalicznie czysty dzięki automatycznym narzędziom do balansowania poziomów i ustawiania głosów tła. Corel VideoStudio Ultimate X9 sprawia że udostępnianie materiałów wideo staje się dziecinnie proste. W każdej chwili możesz przesłać filmy bezpośrednio na swoje ulubione strony, serwisy społecznościowe i inne. Twórz profesjonalnej jakości płyty DVD lub eksportuj i oglądaj swoje wideo na popularnych urządzeniach przenośnych.

Corel VideoStudio PRO X9

VSX9_Pro_ML_LeftNie musisz posiadać zaawansowanych umiejętności edytorskich by sprawić że Twoje materiały wideo będą wyglądać jak profesjonalne. Corel VideoStudio Pro X9 umożliwia tworzenie filmów zarówno w prosty i szybki, jak i profesjonalny sposób. Twórz filmy dosłownie w kilka minut dzięki funkcjom takim jak FastFlick czy Instant Projects. Możesz także przełączyć się w tryb zaawansowany i edytować materiał w widoku linii czasu. Możesz użyć widoku z 4 kamer, co sprawi że film będzie bardziej atrakcyjny, a dźwięk zostanie automatycznie zsynchronizowany w czasie edycji. Automatyzacja obejmuje również rozwiązywanie najczęściej pojawiających się problemów, a biblioteka 1500 efektów sprawi że dosłownie każdy materiał wideo można w krótkim czasie przerobić na profesjonalnie wyglądający film. Inteligentne narzędzia dźwiękowe automatycznie regulują balans głosu i utrzymują dialogi nieskazitelnie czyste. Chcesz się podzielić tym co stworzyłeś? Nagraj materiał na płytę DVD, wyślij do popularnych serwisów społecznościowych lub na urządzenia przenośne.

Copy-of-VSX9Pro-hor-wCor

Obie edycje Corel VideoStudio – zarówno Ultimate jak i Pro są dostępne w naszym sklepie w wersjach komercyjnych i edukacyjnych.

Podziel się tym ze znajomymi.

1 komentarz

Zostaw komentarz