Corel VideoStudio 2019 już jest!

Corel VideoStudio 2019 już jest!

0

Twój talent kreatorski w tworzeniu materiałów wideo od teraz łączy się z łatwością obsługi nowego oprogramowania Corel VideoStudioPro 2019. Zacznij niemal natychmiastowo używając szablonów Instant Project lub edytuj klasycznie w widoku wielu ścieżek na linii czasu. Opowiedz swoją historię z wielu kątów dzięki zaawansowanej obsłudze wielu kamer, która umożliwia jednoczesną edycję materiału aż z 4 źródeł.

Dodatkowo, cała synchronizacja ścieżek audio odbywa się automatycznie. VideoStudio 2019 Pro umożliwia wykorzystanie aż 1500 w pełni konfigurowalnych efektów, przejść czy filtrów wideo. Spraw by dźwięk w Twoich filmach był krystalicznie czysty dzięki automatycznym narzędziom do balansowania poziomów i ustawiania głosów tła.

Corel VideoStudio Pro 2019 sprawia że udostępnianie materiałów wideo staje się dziecinnie proste. W każdej chwili możesz przesłać filmy bezpośrednio na swoje ulubione strony, serwisy społecznościowe i inne. Twórz profesjonalnej jakości płyty DVD lub eksportuj i oglądaj swoje wideo na popularnych urządzeniach przenośnych. 2019 rozszerza także import/eksport HEVC (H.265). Oprogramowanie w pełni wspiera Windows 10, ekrany o rozdzielczości 4K i najnowsze procesory Intel 7 generacji.

W nowej wersji VideoStudio pojawiło się wiele usprawnień, min.:

 • Płynne przejścia

  PlaceholderMożesz odwrócić, obrócić, zamiatać lub powiększyć ujęcia między scenami za pomocą płynnych przejść, które sprawią, że twoja scena zmieni wielką energię. Wystarczy wyrównać podobne kolory lub obiekty, aby uzyskać płynne i genialne przejście między obrazami. Wybieraj spośród przejść opartych na szablonach natychmiastowych wyników lub zanurz się głębiej w materię i twórz własne płynne przejścia.

 • Przejścia ze zniekształceniem

  PlaceholderW nowej wersji programu możesz z łatwością przekształcać obrazy, kształty, lub serie w taki sposób, aby nie było widać ich początku lub końca. Wszystko odbywa się w wyjątkowo sposób – tak intuicyjny,  że jako użytkownik Corel Video Studio 2019 natychmiast staniesz się fanem nowo udostępnionych funkcji!

 • Dzielony ekran

  PlaceholderPokaż historię z wielu kamer w tej samej chwili. Używaj szablonów dzielonego ekranu i przesuwaj na nie gotowe filmy. W ten prosty sposób możesz stworzyć zupełnie nową narrację do Twojej ostatniej wycieczki na łono natury, lub do zatrzymanej w kadrze obecności na  imprezie rodzinnej.

 • Korekcja zniekształceń obiektywu

  PlaceholderVideoStudio 2019 posiada opcję korekcji zniekształceń obiektywu. Czy męczą Cię wiecznie „walące” się budynki w kadrze? Chciałbyś osiągnąć efekt prostej perspektywy bez użycia drogich obiektywów z korekcją manualną? Teraz możesz to zrobić – wystarczy użyć presetów i poprawić zniekształcony obraz automatycznie!

 • Wsparcie dla najnowszych formatów

  PlaceholderNajnowsza wersja VideoStudio wspiera najnowsze technologie, takie jak wideo 360 stopni, 4K, jak również najnowsze procesory Intel 7 generacji i Windows 10. Wszystko to w połączeniu z możliwością bezpośredniego uploadu z poziomu programu do popularnych serwisów streamingowych.

 • Pełne wsparcie dla wideo 360°

  PlaceholderWybierz swój najlepszy kadr i skonwertuj wideo nagrane wcześniej w 360 stopniach do standardowego formatu aby odtworzyć je na telewizorze lub w standardowych playerach video. Bądź pewien, że Twoja publiczność zobaczy dokładnie to co chcesz pokazać.

 • Filmy nagrywane na zielonym tle

  PlaceholderNarzędziami najwyższej jakości możesz kontrolowac w jaki sposób obiekty wtapiaja się w tło. Uzywaj masek, ustawiaj kolor przezroczystości, usuwaj łatwo tła i dodawaj różne zabawne efekty paroma kliknięciami.

 • Rozszerzona obsługa nowych formatów

  PlaceholderRozszerzona kompatybilność dzięki obsłudze importu/eksportu formatów HEVC (H.265), XAVC S i wiele innych oferujących większą kompresję, lepsza i większy detal jakość przy jednoczesnej mniejszej wadze pliku.

 • i inne.

Wersja Ultimate zawiera 14 dodatkowych efektów Premium sprawiając, że z łatwością skorygujesz najczęściej występujące problemy czy sprawisz że wideo będzie bardziej atrakcyjne dzięki nowym niesamowitym efektom. Spraw by dźwięk w Twoich filmach był krystalicznie czysty dzięki automatycznym narzędziom do balansowania poziomów i ustawiania głosów tła.


Pełne porównanie różnic między wersjami PRO i Ultimate znajdziesz tutaj.


Produkt Corel VideoStudio 2019 znajdziesz w wersjach PRO i Ultimate w naszym sklepie.

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz