Cintiq 27QHD oraz 27QHD touch - nowe flagowce od Wacoma - Blog Graficzne.pl

Cintiq 27QHD oraz 27QHD touch – nowe flagowce od Wacoma

0

Nowe ekrany piórkowe dla kreatywnych – Cintiq® 27QHD i Cintiq® 27QHD touch od Wacom.

Narzędzia się zmieniają – twórczość pozostaje.
Przygotuj się na następny etap ewolucji Cintiq: Nowe doznanie twórczego profesjonalizmu dzięki zapierającemu dech w piersiach 27-calowemu wyświetlaczowi o krystalicznie wyrazistej rozdzielczości i niezwykle realistycznych barwach. Jest on w stanie wyświetlić aż 1,07 miliarda kolorów oraz odwzorować 97% przestrzeni barw Adobe® RGB. Dzięki piórku Wacom Pro Pen oraz funkcjom wielodotykowym*, tworzenie na ekranie jest naturalne, intuicyjne i szybkie. Nie ma wątpliwości, że Cintiq 27QHD rewolucjonizuje sztukę cyfrowego tworzenia.

Krystaliczna wyrazistość – wysoka rozdzielczość ekranu oraz duża przestrzeń do pracy
Obszar pracy jest jednolity pod względem wizualnym i fizycznym, dzięki czemu Twoja kreatywność może rozwinąć skrzydła. Ekrany obu modeli Cintiq 27QHD są wyposażone w 27-calowy szklany wyświetlacz bez krawędzi i o rozdzielczości 2560 x 1440. Cechuje się on wyjątkowo szerokim kątem widzenia i umożliwia tworzenie dużych prac z ogromną ilością szczegółów – w sposób naturalny, intuicyjny i bezpośrednio na ekranie. Duży ekran jest wykonany w całości ze szkła, dzięki czemu możesz korzystać z wkładów szorstkich, dających lepsze wyczucie, podobnie jak podczas pracy na papierze.

3

Niezwykły realizm – doskonała jakość kolorów oraz szerokie możliwości zarządzania barwami
Ostateczny rezultat nie będzie różnił się od tego, co widzisz na ekranie. Cintiq 27QHD jest w stanie wyświetlić 1,07 miliarda kolorów oraz odwzorować 97% przestrzeni barw Adobe® RGB. Dlatego jest to pierwszy wybór, gdy chodzi o twórczość artystyczną, projektową, edycję obrazu lub innych mediów, rozpoczynając od materiałów do druku, a kończąc na trójwymiarowej animacji. Skalibruj precyzyjne odwzorowanie kolorów na swoim wyświetlaczu za pomocą narzędzia Wacom Colour Manager Wspierany przez X-Rite (produkt dostępny oddzielnie). W przeciwieństwie do innych rozwiązań do zarządzania barwami, Wacom Colour Manager pozwala skalibrować kolor zarówno w urządzeniu Cintiq, jak i w komputerze, dzięki czemu można dopasować kolory tak precyzyjnie, jak nigdy dotąd.

 Intuicyjna obsługa – pióro cyfrowe czułe na nacisk, funkcje wielodotykowe*, ekranowe przyciski sterujące oraz menu okrągłe.
Wydajna praca przy pomocy obu rąk jednocześnie. Cintic 27QHD pozwala udoskonalić i przyśpieszyć workflow, korzystając z pióra, ekranowych przycisków sterujących i menu okrągłego. Rysuj, maluj, projektuj i edytuj bezpośrednio na ekranie za pomocą pióra o 2048 poziomach czułości na nacisk, które zachowuje się tak jak tradycyjny pędzel lub marker. Przygotuj się na naturalne, intuicyjne i wydajne doświadczenie twórcze. Wybierając Cintiq27QHD touch, możesz nawet przesuwać, przybliżać i obracać obrazy oraz nawigować między nimi dzięki funkcjom wielodotykowym – w ten sposób Twoja praca z aplikacjami do tworzenia takimi jak Adobe® Photoshop®, Autodesk® Mudbox® lub Corel® Painter® będzie jeszcze bardziej intuicyjna i wydajna.

Uniwersalność – bezprzewodowy pilot ExpressKey® i dodatkowe, opcjonalne podstawy
Cintiq 27QHD jest wyposażony w pilot ExpressKey®. Ten mieszczący się w ręce zestaw przycisków z pierścieniem Touch Ring pozwala skoncentrować się na pracy. Można umieścić go gdziekolwiek, gdzie będzie przydatny podczas rysowania – na ekranie, w dłoni lub obok klawiatury. W połączeniu z ekranowymi przyciskami sterującymi, uzyskasz w ten sposób dostęp do dziesiątek opcji pozwalających dostosować skróty klawiaturowe do wykonywanych zadań lub używanych aplikacji.

Możesz dodatkowo zwiększyć swój komfort dzięki opcjonalnej podstawie, która pozwoli Ci przyjąć indywidualną, najbardziej ergonomiczną pozycję do pracy. Skorzystaj z szerokiego wyboru podstaw ­– można wykorzystać solidne, zintegrowane nóżki dwupozycyjne, ale także opcjonalną podstawę Cintiq Ergo Stand lub ramię VESA oferowane przez innych producentów. Ergonomiczna podstawa Cintiq Ergo Stand cechuje się licznymi możliwościami, dzięki którym poczujesz się tak, jakbyś pracował przy sztalugach lub stole kreślarskim. Możesz dostosować ją do swojej indywidualnej, najbardziej ergonomicznej pozycji stojącej lub siedzącej.

38

*dostępne w Cintiq 27QHD touch

Zobacz w naszym sklepie:
Tablet Wacom LCD Cintiq 27QHD Pen
Tablet Wacom LCD Cintiq 27QHD Pen & Touch

Podziel się tym ze znajomymi.

Komentarze zostały wyłączone.