Bootcamp online z Fotografii na eduweb.pl - Blog Graficzne.pl

Bootcamp online z Fotografii na eduweb.pl

1

Fotografia od zawsze była Twoją pasją, a może chcesz dowiedzieć się nieco więcej, bo dopiero sprawdzasz możliwości swojego nowo zakupionego sprzętu? Poznaj tajniki kompozycji, odpowiedniego kadrowania czy obróbki zdjęć dzięki Bootcampowi online z Fotografii. Nieważne czy fotografujesz jedynie amatorsko czy chcesz rozwinąć swój biznes tworząc oryginalne, nietuzinkowe kadry – to wszystko jest teraz w zasięgu ręki w 100% online.

Bootcamp startuje już 15 października i rozpoczyna się od darmowej bezpłatnej sesji, podczas której dostaniecie solidną porcję wiedzy o tym jak zacząć i robić poprawne zdjęcia.

Pod okiem mentorów i ze wsparciem grupy dowiesz się jak obsługiwać lustrzankę, kadrować, dobierać światło do konkretnego ujęcia, a także odpowiednio obrabiać swoje zdjęcia w Photoshopie. Bootcamp Fotografia to kilkadziesiąt godzin sesji i szereg ćwiczeń do wykonania, które pozwolą Ci przejść na kolejny etap wtajemniczenia. W ciągu 5 tygodniowych warsztatów poznasz zagadnienia związane z :

  • Aparatem i akcesoriami – dowiesz się jak działa Twój aparat i najważniejsze akcesoria.
  • Obiektywami i technikami – poznasz rodzaje obiektywów i najważniejsze techniki związane z przysłoną czy czasem naświetlania.
  • Fotografią w praktyce – połączenie technik i pojęć jak ISO i balans bieli i przejście w tryb fotografowania manualnego.
  • Kompozycją i światłem – poznasz sztuczki związane z kompozycją, kadrowaniem, światłem i zrobisz efektowne zdjęcia.
  • Obróbką zdjęć – podstawy pracy z Lightroom i Photoshop, dowiesz się jak wybrać zdjęcia i pracować na RAWach.

Już teraz masz możliwość zapisu na darmowy Live Kick Off, z którego dowiesz się jakie zagadnienia będą poruszane w trakcie całego Bootcampu, poznasz podstawowe zagadnienia fotografii i już pierwszego dnia wykonasz własne, poprawne technicznie zdjęcia. Więcej informacji znajdziesz pod adresem http://eduweb.pl/bootcamp/Fotografia

Podziel się tym ze znajomymi.

1 komentarz

  1. Jak wrażenia po bootcampie? Ja sam byłem na jednym, niezwiązanym akurat z fotografią. Często też korzystam z kursów zamieszonych na eduwebie, widać, że są dobrzy w tym co robią. Ciekawe czym nas jeszcze zaskoczą.

Zostaw komentarz