Atrakcyjny zestaw BenQ + X-Rite

Atrakcyjny zestaw BenQ + X-Rite

0

Wspaniałe trio do edycji wideo

Najnowszy, 32-calowy monitor BenQ 4K UHD w zestawie z kalibratorem X-Rite i1Display Pro oraz wzorcem Color Checker Passport Video. Doskonałe barwy od ujęcia po edycję!

Wraz z firmami BenQ i X-Rite prezentujemy zestaw, który umożliwia pełną kontrolę nad kolorem i parametrami obrazu oraz możliwość edycji 4K UHD na najnowszym, 32-calowym monitorze odwzorowującym 100% przestrzeni barwnych REC.709.

benqbundle

Zakup w zestawie stanowi oszczędność ponad 400 zł.

 

Monitor BenQ PV3200PT

Gamut monitora BenQ PV3200PT obejmuje I00% przestrzeni barwnej Rec.709. Zastosowanie dołączonego oprogramowania Palette Master Element i kompatybilnego czujnika pozwala na  przeprowadzenie kalibracji sprzętowej. Monitor został zaprojektowany z myślą o użytkownikach wideo, jednak sprawdzi się doskonale podczas każdej pracy, w której odwzorowanie barw ma znaczenie włączając zastosowania foto.

X-Rite i1Display Pro

X-Rite i1Display Pro to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich oczekujących najwyższej jakości wyświetlania i kalibracji dla jednego lub kilku monitorów oraz projektora. Nowa generacja oprogramowania X-Rite i1Profiler z „trybem zaawansowanym” pozwala zdefiniować dowolnie parametry profilowania i ekranu oraz oferuje możliwości szczegółowej analizy efektów kalibracji i jakości wyświetlacza. 

X-Rite ColorChecker Passport Video

X-Rite ColorChecker Passport Video zapewnia niezrównaną szybkość tworzenia, zbalansowanych i neutralnych obrazów z doskonałą ekspozycją. Ten zawarty w solidnej obudowie wzorzec pozwala na lepsze dopasowanie ujęć z wielu kamer, ustawienie właściwej ekspozycji oraz ułatwia filmowanie i edycję w mieszanym oświetleniu. ColorChecker Passport Video pomaga skrócić czas edycji wideo, dzięki czemu zyskujesz więcej czasu na pracę twórczą. Idealny dla filmowców.

Obsługa wzorca w oprogramowaniu firm trzecich obejmuje aktualnie:

  • Final Cut Pro (Color Finale)
  • Adobe Premiere (3D LUT Creator)
  • DaVinci Resolve 12.5

Marka BenQ

Marka BenQ powstała w grudniu 2001 w Taiwanie. Motto firmy brzmi „Liczy się przyjemność i jakość życia”. BenQ zatrudnia ponad 1100 pracowników na świecie i obsługuje sprzedaż w ponad 100 krajach.

benq

Firma specjalizuje się w produkcji wyświetlaczy, BenQ ponadto wytwarza tablety, aparaty cyfrowe, urządzenia przenośne i PC. BenQ jest aktualnie jedną z lepiej prosperujących firm na świecie i słynie z dążenia do ciągłego ulepszania jakości swoich produktów.

Oferta Graficzne.pl

Zestaw dostępny jest w naszym sklepie, a promocja trwa do tylko do 28 sierpnia lub do wyczerpania zapasów! Zapraszamy!

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz