Atrakcyjna promocja NEC SpectraView II

Atrakcyjna promocja NEC SpectraView II

0

Producent profesjonalnych monitorów NEC przedstawia atrakcyjną ofertę zaopatrzenia się w zaawansowane oprogramowanie do kalibracji SpectraView II. Kup jeden z dwóch znakomitych monitorów NEC: MultiSync P232W lub P242W, a otrzymasz oprogramowanie NEC SpectraView II w cenie monitora. Cena standardowa NEC SpectraView II to 169 zł.

Co to jest SpectraView II?

SpectraView II to oprogramowanie kalibrujące zaprojektowane dla wymagających profesjonalistów pracujących z kolorem. Razem z najwyższej jakości monitorami NEC oraz sprzętem kalibrującym SpectraView II stanowi rozwiązanie, dzięki któremu kolor na ekranie zawsze będzie idealny.

oprogramowanie-kalibruja_6218

System SpectraView II dostarczany jest w formie większego pendrive USB i wykorzystuje czujnik kolorymetru do pomiarów koloru ekranu podczas procesu kalibracyjnego. Oprogramowanie analizuje zebrane dane, na podstawie których współpracując bezpośrednio z systemem monitora przeprowadza regulację wyświetlanego obrazu. Proces ustawień następuje w monitorze, a nie w karcie graficznej, dzięki czemu SpectraView II nie ma wpływu na ustawienia systemu komputera.

SpectraView II jest dostępne na systemy Apple Mac OS, Microsoft Windows oraz na różne dystrybucje Linuxa. Dowiedz się więcej!

Ta wyjątkowa oferta jest ograniczona czasowo! Obowiązuje tylko do 31 lipca 2016 lub do wyczerpania zapasów! Jakie monitory podlegają powyższej promocji?

NEC MultiSync P232W

Profesjonalny monitor biurkowy NEC MultiSync P232W z panelem e-IPS to bezkompromisowa jakość obrazu oraz ograniczony do minimum wpływ na środowisko przez cały okres użytkowania produktu. Połączenie wyjątkowej reprodukcji barw, najlepszej w swojej klasie ergonomii, wbudowanego miernika zaoszczędzonej emisji dwutlenku węgla, czujnika natężenia oświetlenia otoczenia oraz wydajności panelu IPS sprawia, że monitor ten to idealne rozwiązanie dla kreatywnych profesjonalistów.

Monitor NEC P232 doskonały do długotrwałej i intensywnej pracy. Regulacja wysokości na odcinku 150 mm, automatyczna regulacja bezdotykowa (NTAA) i stabilność kąta widzenia w IPS sprawiają, że ergonomia produktu stoi na najwyższym poziomie. Dzięki trójwymiarowej tablicy 3D LUT pozwalającej na emulację gamutu barwowego i funkcji picture-in-picture (obraz w obrazie), możesz zobaczyć ten sam obraz dla różnych warunków oświetlenia.

NEC MultiSync P232W + SpectraView II dostępny jest w naszym sklepie w cenie 2267 zł.

NEC MultiSync P242W

Monitor NEC MultiSync® P242W gwarantuje znakomitą jakość obrazu oraz wiodącą w tej klasie ergonomię na potrzeby wymagających zastosowań profesjonalnych. Regulacja wysokości w zakresie 15 cm, najnowsze złącze DisplayPort, cyfrowa regulacja jednorodności (DUC), zintegrowany koncentrator USB oraz funkcja obrazu w obrazie (PiP) dają zaawansowanym użytkownikom elastyczność oraz jakość obrazu gwarantujące osiągnięcie największej produktywności. Ten wyjątkowy monitor zdobył prestiżową nagrodę iF Design Award.

nec-multisync-p242w-lcd_4317

Wyjątkowe funkcje takie jak Digital Uniformity Control (cyfrowa kontrola jednorodności), Picture-in-Picture (obraz w obrazie), wielo-złącze USB, emulacja przestrzeni kolorów 3D LUT, korekta zużycia panelu, DisplayPort sprawia, że to idealny wybór do profesjonalnych zastosowań projektowych, CAD-CAM, finansowych i przemysłowych (np. w badaniach nieniszczących), jak również do wymagających zastosowań edycji foto/video. Fabryczny zestaw ustawień DICOM to dodatkowa funkcja do zastosowań medycznych związanych z analizą obrazów rentgenowskich.

Możliwości podłączeń na wiele lat – złącze DisplayPort gwarantuje nie tylko łatwiejszą obsługę sygnałów o wysokiej rozdzielczości oraz sygnałów HDMI, ale też obsługę sygnału wejściowego z 10-bitową głębią kolorów.

NEC MultiSync P242W + SpectraView II dostępny jest w naszym sklepie w cenie 2975 zł.

businesspartn

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz