Aktualne promocje X-Rite - Blog Graficzne.pl

Aktualne promocje X-Rite

0

Pragniemy poinformować, że firma X-Rite zaprezentowała dwie atrakcyjne promocje na produkty ColorMunki: ColorMunki Display + Zwrot 145 zł oraz ColorMunki Photo + GrafiLite GRATIS!

X-Rite ColorMunki Display teraz ze zwrotem części zapłaty!

Do 1 września 2016 przy zakupie ColorMunki Display masz możliwość odebrania części zapłaty w wysokości 145 zł od X-Rite. Skorzystaj z tej atrakcyjnej oferty! Aplikacje o zwrot części zapłaty przyjmowane są na stronie xritecashback.com.

Xrite_CMunDis_CB_PL-ok

Jak otrzymać zwrot części zapłaty od X-Rite?

Poniżej znajdziesz wskazówki, które mogą okazać się przydatne podczas wypełnienia zgłoszenia koniecznego do otrzymania części zapłaty za zakupione w promocji produkty X-Rite. Przed przesłaniem zgłoszenia sugerujemy dokładne zapoznanie się z dokumentami „Regulamin Promocji – Zwrot części zapłaty od X-Rite„, „Najczęściej Zadawane Pytania FAQ” oraz przygotowanie skanu/zdjęcia dowodu zakupu, zdjęcia etykiety z opakowania z nr seryjnym i przygotowanie numeru seryjnego zakupionego urządzenia.

  • Zamów
    Zamów urządzenia X-Rite biorące udział w promocji.
  • Wypełnij formularz i prześlij aplikacje
    Nie później niż, w ciągu 45 dni od daty zakupu wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny on-line. Przygotuj skan dowodu zakupu oraz numer seryjny zakupionego urządzenia lub urządzeń X-Rite i dołącz je do formularza.
  • Otrzymaj zwrot części zapłaty
    Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku zwrot części zapłaty otrzymasz w ciągu 56 dni na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

Krok po kroku – poradnik

Szczegółowa instrukcja rejestracji w celu otrzymania zwrotu dostępna jest TUTAJ, w pliku PDF.

Dokumenty

Zapraszamy do sklepu!

X-Rite ColorMunki Photo + Lampa GrafiLite GRATIS!

Tylko teraz kupując ColorMunki Photo otrzymasz lampę Color Confidence GrafiLite GRATIS. GrafiLite symuluje neutralne światło dzienne i jest doskonałym uzupełnieniem ColorMunki. Umożliwia oglądania wydruków oraz próbek kolorystycznych w neutralnym świetle, w pomieszczeniach, w dzień i w nocy. Color Confidence GrafiLite to wydajne źródło kontrolowanego oświetlenia wraz z neutralną barwnie podkładką roboczą.

PL_CM_Photo_Free_Grafilite

Wyjątkowa, ograniczona czasowo oferta pozwala zaoszczędzić ponad 330 zł! Tylko do 15 lipca 2016 lub do wyczerpania zapasów!

Zapraszamy do sklepu!

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz