Adobe Stock – migracja z Fotolia

Adobe Stock – migracja z Fotolia

1

Jesteś klientem serwisu Fotolia? Zastanawiałeś się nad migracją do usługi Adobe Stock? Przedstawiamy atrakcyjną ofertę na migrację z Fotolia do Adobe Stock! Każdy dotychczasowy klient bazy zdjęć Fotolia może mieć dodatkowe przywileje jeśli decyduje się przenieść swoją usługę z Fotolia do Adobe Stock. Co możemy zaoferować?

1. Historia pobierania

Wszystkie pliki, które zostały pobrane w Fotolia można zaimportować na konto w Adobe Stock jako już licencjonowane w Adobe Stock. Niezależnie od tego w jakim rozmiarze zakupione zostały te obrazy w Fotolia, w Adobe Stock będą widoczne jako już licencjonowane i zawsze będą dostępne do pobrania w największym rozmiarze.

2. Niewykorzystane pobrania

Jeżeli klient posiada aktywny abonament w serwisie Fotolia, a chce przejść do Adobe Stock, to istnieje możliwość przeniesienia wszystkich niewykorzystanych pobrań z abonamentu w Fotolia do abonamentu Adobe Stock. Niewykorzystane pobrania z Fotolia można przenosić jedynie w wypadku zakupu abonamentów Adobe Stock: 10 lub 40. Nie ma możliwości przeniesienia niewykorzystanych pobrań do abonamentu 750. Limit pobrań w tym abonamencie zeruje się co miesiąc.

3. Niewykorzystane kredyty

Jeśli do Adobe Stock chce przejść osoba, która w Fotolia korzystała z kredytów, to istnieje możliwość zamiany kredytów Fotolia na pobrania abonamentowe w Adobe Stock. Taka zamiana dotyczy wyłącznie abonamentów Adobe Stock 10 lub 40.

Adobe Stock to miliony obrazów o wysokiej jakości.

Znajdź idealne zdjęcie lub grafikę, by przyspieszyć realizację nowego projektu i nadać mu rewelacyjny wygląd. Nowa usługa Adobe Stock oferuje 40 milionów sprawdzonych zasobów bezpłatnych, dostępnych w aplikacjach Creative Cloud w kilku kliknięciach. Członkowie usługi Creative Cloud otrzymują specjalne ceny — nawet 40% rabatu na usługę Adobe Stock dodawaną do subskrypcji. To najlepsza oferta w branży.

Materiały światowej klasy

Potrzebujesz grafiki do kompozycji albo warstwy do obrazu kompozytowego? Znajdź idealne materiały do swojego projektu wśród 40 milionów światowej klasy obrazów i grafik w usłudze Adobe Stock.

Zintegrowana z aplikacjami

Usługa Adobe Stock jest wbudowana w ulubione aplikacje na komputerze, dzięki czemu pozwala dodawać obrazy do usługi Creative Cloud Libraries. Technologia Adobe CreativeSync natychmiast udostępnia obrazy na urządzeniach przenośnych i komputerach, a także ułatwia ich udostępnianie w zespole.

Podgląd przed zakupem

Najpierw wstaw podgląd obrazów ze znakiem wodnym, aby obejrzeć je w kontekście swojego projektu. Potem możesz wykupić licencję na te obrazy i zarządzać nimi bezpośrednio w programach Photoshop CC, InDesign CC, Illustrator CC i w innych aplikacjach komputerowych Adobe.

Zakupy w aplikacji

W aplikacjach Adobe istnieje możliwość przeglądania bibliotek i zakupu bezpośrednio z poziomu programu. Koniec ciągłego przełączania między przeglądarką a aplikacją — wystarczy kilka kliknięć i gotowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Adobe Stock w naszym sklepie:

Adobe Stock
Creative Cloud z usługą Adobe Stock

Podziel się tym ze znajomymi.

1 komentarz

Zostaw komentarz