15% rabatu na CorelDRAW 2018 po rejestracji na webinarium - Blog Graficzne.pl

15% rabatu na CorelDRAW 2018 po rejestracji na webinarium

0

Zarejestruj się na webinarium i zyskaj 15% rabatu na uaktualnienie CorelDRAW

Weź udział w bezpłatnym webinarze poświęconym CorelDRAW Graphics Suite 2018 – najnowszej wersji kultowego już oprogramowania i otrzymaj rabat w wysokości 15 % na zakup uaktualnienia oprogramowania CorelDRAW Graphics Suite 2018.

Jak otrzymać rabat?

Aby skorzystać z promocji prześlij nam potwierdzenie rejestracji na dowolne webinarium na adres licencje@graficzne.pl. W odpowiedzi otrzymasz kod rabatowy na zakup uaktualnienia CorelDRAW Graphics Suite 2018 w cenie 15% niższej.

Webinaria:

Bezpłatny webinar CorelDRAW Graphis Suite 2018 – Nowe funkcje w praktyce

Aleksy Pawluczuk, wieloletni użytkownik CorelDRAW i wykładowca na ASP w Krakowie, pokaże jak wykorzystać najnowsze funkcje aktualnej wersji oprogramowania w codziennej pracy.

Webinar odbędzie się w języku polskim, 19 czerwca 2018 r. o godz. 11.00

NOWE FUNKCJE W PRAKTYCE – REJESTRACJA


Bezpłatny webinar CorelDRAW Graphis Suite 2018 – Jak stworzyć bohatera strony internetowej

Dowiedz się więcej o projektowaniu postaci na stronę internetową z webinaru, który poprowadzi Piotr Bajbak. Ekspert pokaże, jak za pomogą narzędzi dostępnych w CorelDRAW Graphics Suite 2018 stworzyć postać, która stanie się „maskotką” strony, pomagającą odwiedzającym witrynę.

Webinar odbędzie się w języku polskim, 26 czerwca 2018 r. o godz. 13.00

JAK STWORZYĆ BOHATERA STRONY INTERNETOWEJ – REJESTRACJA


CorelDRAW Graphics Suite 2018

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2018 pozwala rozwijać kreatywność. Zawiera on nowe narzędzia pozwalające bez nadmiernego wysiłku uzyskać efekty, których osiągnięcie byłoby kiedyś zbyt dużym wyzwaniem. Przykładowo pakiet zawiera nowy tryb rysowania Symetria, umożliwiający opracowywanie na bieżąco całej gamy symetrycznych projektów. Z kolei efekt Dodaj perspektywę pozwala zastosować perspektywę do map bitowych i obiektów wektorowych, aby uzyskać iluzję głębi i odległości. Narzędzie Uderzenie jest idealne do dodawania ruchu lub wyróżnienia do elementu na rysunku. Program CorelDRAW 2018 oferuje też efekt Pointillizer do przygotowywania wysokiej jakości mozaik wektorowych z obiektów wektorowych lub map bitowych, a także efekt PhotoCocktail do projektowania zachwycających kolaży ze zdjęć.

Narzędzie LiveSketch zostało ulepszone w celu zapewnienia większej precyzji, dzięki czemu pozwala rysować na komputerze równie naturalnie jak na papierze. Projektowanie bez trudu jest możliwe dzięki najnowszym technologiom, w tym dzięki kontrolerowi Microsoft Surface Dial, a szybsza praca — dzięki poszerzonej obsłudze funkcji rysika. Ponadto użytkownik może przekształcać obiekty lub cały projekt do formatu JPEG, GIF albo PNG, a następnie przesyłać na konto na platformie WordPress.

Dzięki nowym funkcjom programu Corel PHOTO-PAINT, takim jak interakcyjne narzędzia do prostowania i dostosowywania perspektywy, a także dodatkowi Corel AfterShot 3 HDR do korygowania i ulepszania zdjęć w formatach RAW i JPEG oraz tworzenia zdjęć o dużej rozpiętości tonalnej (HDR), można wykonywać większy zakres prac na zdjęciach niż kiedykolwiek.

Poznaj CorelDRAW Graphics Suite i skorzystaj z promocji na uaktualnienie!

Podziel się tym ze znajomymi.

Zostaw komentarz